Artur Szpilka to bez wątpienia jeden z najbardziej znanych polskich pięściarzy, który poza sukcesami na ringu zasłynął również z... ciętego języka i kłopotów z prawem.

Pochodzący spod Krakowa sportowiec związał się niedawno z Kamilą Wybrańczyk, która chociaż próbowała swoich sił w wielu dziedzinach, ostatecznie również zapałała miłością do boksu. Polscy fani sportu mogli zobaczyć ją choćby na ringu FAME MMA, na którym zmierzyła się m.in. z Martą Linkiewicz.

Jak przystało na głośną w show-biznesie parę, Szpilka i Włodarczyk posiadają grono oddanych fanów, którzy kibicują im podczas każdego starcia, a także są niezwykle ciekawi ich życia prywatnego. Ostatnio wielbicieli zakochanych zainteresowała pewna szczególnie ważna kwestia... Jak zareagowali sportowcy?

Kamila Włodarczyk udzieliła jednoznacznej odpowiedzi

Zarówno Szpilka, jak i Wybrańczyk - chociaż nieszczególnie przejmują się opinią internautów oraz mediów - bardzo dużo czasu spędzają na portalach społecznościowych, gdzie często wchodzą w dialog ze swoimi fanami i odpowiadają na trapiące ich pytania.

Ostatnio, podczas wyczerpującej sesji tatuażu, ukochana pięściarza postanowiła urządzić wielbicielom małe "Q&A" i odpowiedziała na kilka z ich pytań. Poruszona została kwestia związku ze sportowcem, a także... zakładania przez parę rodziny. Jak Wybrańczyk odniosła się do tych intymnych pytań?

Na pytanie internauty o potencjalnej ciąży, Wybrańczyk odpowiedziała w bardzo wymowny sposób. Najpierw umieściła aż siedem emotikon przedstawiających przewracanie oczami, a poniżej fani mogli ujrzeć grafikę z napisem: "Zróbmy wreszcie dziecko dla narodu. Ale od razu drugie".

Odpowiedź ukochanej Szpilki była wystarczająco wymowna i żaden z fanów pary z pewnością już nie spodziewa się, że w najbliższym czasie zdecydują się oni na dziecko.

Zobacz także: Na antenie TVP ukazał się zaskakujący archiwalny materiał z Donaldem Tuskiem w roli głównej. Czy polityk PO ma powody do zmartwień

Może cię zainteresować: Joanna Opozda i Antek Królikowski spodziewają się dziecka? Fani nie mają najmniejszych wątpliwości

Pisaliśmy również o: Te gwiazdy unikają ślubu jak ognia. Którzy idole żyją w niesformalizowanych związkach? Fani mogą być zaskoczeni