Chociaż dla wielu ślub to jedno z najważniejszych i najbardziej przełomowych wydarzeń w życiu, to istnieją również osoby, które uważają tę ceremonię za zupełnie niepotrzebną. Chociaż kochają swoich partnerów ponad życie i nie widzą świata poza nimi, to nie widzą potrzeby w formalizowaniu swojej relacji. Do takich osób należy również wiele gwiazd! Kto znalazł się wśród nich?

Które gwiazdy nie mają zamiaru brać ślubu?

Zarówno wśród polskich, jak i zagranicznych gwiazd znalazło się wiele osób, które pomimo życia w związkach z długim stażem, nie mają zamiaru podejmować kolejnego kroku, jakim jest ślub. Kto do nich należy?

Jedną z polskich par, której fani nigdy nie ujrzą na ślubnym kobiercu, są Kinga Rusin i Marek Kujawa. Staż ich związku jest imponujący - para jest razem już 10 lat! Żadne z nich nie widzi jednak potrzeby w wieńczeniu tej relacji ślubem - Rusin i Kujawa są po prostu szczęśliwi, że mogą dzielić ze sobą życie.

Do osób, które uważają ślub za zupełnie niepotrzebny, należy również autorka kultowego utworu "Waka-waka" - Shakira. Chociaż kolumbijska gwiazda i jej ukochany, Gerard Pique, posiadają już dwójkę dzieci i spędzają ze sobą każdą wolną chwilę, to nie zamierzają w najbliższym czasie formalizować swojego związku.

Do najbardziej imponujących przykładów par żyjących bez ślubu bez wątpienia należą Oprah Winfrey i Stedman Graham. Uwielbiana dziennikarka jest ze swoim partnerem już od... 35 lat! Graham oświadczył się ukochanej już prawie 30 lat temu, jednak od tamtej pory para wciąż nie zdecydowała się na ślub - głównie ze względu na Winfrey, której nie odpowiada rola żony.

Gwiazd, które pomimo bycia w związku nie zdecydowały się na ślub jest znacznie więcej - w doskonały sposób udowadniają one, że formalizowanie związku wcale nie jest wyznacznikiem prawdziwej miłości!

Zobacz także: Marta Manowska na zasłużonych wczasach. Internauci nie mogą wyjść z podziwu dla jej metamorfozy. Jak zmieniła się prezenterka

Może cię zainteresować: Kalina Jędrusik była istną ikoną PRL-u. Aktorka przez lata kusiła i zaskakiwała. Jak wyglądał jej koniec? Przykre kulisy życia gwiazdy

Pisaliśmy również o: Monika Olejnik podzieliła się poruszającym wspomnieniem. Jak dziennikarka radziła sobie z macierzyństwem? Smutna prawda o życiu gwiazdy