Marta Manowska znana jest polskim widzom przede wszystkim z kultowego już programu "Rolnik szuka żony". Dziennikarka z sukcesami prowadzi go już od 2014 roku, pomagając samotnym ludziom odnaleźć miłość życia.

Ostatnio dziennikarka udała się na zasłużone wakacje, podczas których nie szczędziła obserwatorom na Instagramie bajkowych kadrów. Jeden z nich szczególnie zachwycił jej fanów. Jak gwiazda prezentuje się na wczasach?

Metamorfoza gwiazdy zachwyciła internautów

Praca na planie programu takiego jak "Rolnik szuka żony" to nie przelewki - wszystkie osoby zaangażowane w produkcje muszą dawać z siebie dwieście procent, by efekt końcowy jak najbardziej zadowolił publikę. W przygotowaniach znajduje się właśnie ósma edycja programu, którą widzowie już niebawem zobaczą na swoich ekranach.

Po kilku miesiącach wytężonej pracy na planie, Marta Manowska postanowiła pozwolić sobie na nieco luzu i udała się na wczasy. Chociaż początkową lokalizacją jej wypoczynku miał być Paryż, to ostatecznie dziennikarka udała się nad polskie morze i Mazury, gdzie relaksowała się w samotności. Teraz przebywa natomiast w Grecji, ciesząc się w gronie przyjaciół ciepłem i malowniczymi krajobrazami.

Prezenterka nie szczędzi swoim instagramowym obserwatorom niezwykłych ujęć z wakacji - fotografuje ona widoki, wakacyjne aktywności, posiłki, a także samą siebie. To właśnie jedno ze zdjęć przedstawiających ją samą wzbudziło największe emocje wśród internautów. Wielu z nich zauważyło, że gwiazda... zgubiła kilka kilogramów!

źródło: Instagram/martamanowska
źródło: Instagram/martamanowska

Na fotografii wykonanej na łodzi, Manowska wręcz promienieje - uwagę zwraca zwłaszcza jej smukła sylwetka, której nie przeoczyli jej wierni fani. Nie zawahali się oni w licznych komentarzach skomplementować figury dziennikarki, a także zapytać ją, jak udało jej się osiągnąć tak dobre efekty.

Trzeba przyznać, że wygląd Manowskiej naprawdę robi wrażenie!

Zobacz także: Kulisy życia Kamila Durczoka. Jak wygląda historia najpopularniejszego polskiego dziennikarza? Niektórzy mogą być zaskoczeni

Może cię zainteresować: Te trzy znaki zodiaku nie potrafią opanować swoich emocji. Są również nieznośnymi pesymistami. O kim mowa

Pisaliśmy również o: Kalina Jędrusik straciła głowę dla pewnego mężczyzny. Kim był pierwszy kochanek gwiazdy po jej ślubie z pisarzem