Najnowsza fotografia opublikowana przez jedną z najbardziej popularnych w Polsce podróżniczek, Martynę Wojciechowską wprawia w zachwyt. Kobieta wspaniale spędza czas ze swoją córką. Jak radzi sobie po rozstaniu z mężem? Fani mocno ją wspierają w tym ciężkim czasie!

Kiedy w mediach ogólnopolskich pojawiła się już oficjalna, potwierdzona informacja o rozstaniu Martyny Wojciechowskiej oraz Przemka Kossakowskiego niemalże wszyscy zamarli w zdziwieniu! Fani obojga podróżników jednogłośnie twierdzili, że tworzą oni wspaniały duet i są wręcz dla siebie stworzeni – ze względu na wspólne pasje oraz poczucie humoru. Po krótkich, lecz zrozumiałych wyjaśnieniach okazało się, że to mężczyzna porzucił żonę. Powód jednak nie jest znany.

O tym, że Martyna Wojciechowska w życiu przeszła już naprawdę wiele pisaliśmy niedawno. Kobieta ma za sobą liczne wypadki, w których omal nie straciła życia, bolesną śmierć partnera oraz przyjaciela, a także teraz – rozpad małżeństwa.

Jak radzi sobie w tym ciężkim czasie?

Fani Martyny Wojciechowskiej wspierają ją ciepłymi słowami i pomagają, jak tylko mogą. Sama podróżniczka postanowiła oderwać się od smutnej rzeczywistości i wybrała się z córką we włoskie Dolomity. Widać, że dobrze się bawią!