Najnowsza fotografia, która została opublikowana w mediach społecznościowych aktora, Michała Żebrowskiego robi w sieci prawdziwą furorę! Fani nie mogą w to uwierzyć - są oczarowani i nie kryją zaskoczenia! Okazuje się, że... wkradło się jednak małe nieporozumienie. O co chodzi?

Michał Żebrowski należy do grona najbardziej znanych aktorów w Polsce, a wraz ze swoją żoną, Olą Żebrowską stanowią uwielbiany przez tysiące osób duet. W mediach społecznościowych bardzo często publikują wspólne fotografie i pokazują, że potrafią się z siebie śmiać mając spory dystans. Fani uwielbiają ich za to poczucie humoru.

Mężczyzna znany jest między innymi z roli w kultowych produkcjach, jak “Pan Tadeusz” czy “Ogniem i mieczem”. Poza tym swoje umiejętności aktorskie pokazuje na deskach teatru.

Poza sukcesem w karierze, jaki odniósł Michał Żebrowski, mężczyzna wspaniale sprawdza się także w roli męża i ojca trójki dzieci – 11-letniego Franciszka, 8-letniego Henryka oraz mającego zaledwie rok Feliksa. Właśnie z powodu celebracji roczku najmłodszej z pociech aktor zamieścił zdjęcie, które wywołało spore nieporozumienie. O co chodzi?

Fani nie mogli w to uwierzyć!

Aktor zamieścił archiwalną fotkę ukazującą pierwsze dni jego synka i z tego względu obserwatorzy na Instagramie myśleli, że... para właśnie powitała na świecie czwarte dziecko! Szybko jednak inni fani zaczęli wyprowadzać z błędu pozostałych, a sam Żebrowski zamieścił w opisie zdjęcia jednoznaczną ikonę tortu.JAK INFORMOWAŁ PORTAL „ŻYCIE”: SAM JEJ WIDOK NA NIEBIE WYWOŁUJE WIELKĄ GROZĘ. W ŚRODĘ POJAWIŁA SIĘ NAD POLSKĄ. CZYM JEST SUPERKOMÓRKA BURZOWA I JAK POWSTAJE? EKSPERCI ODPOWIADAJĄ