Najnowsze informacje dotyczące brytyjskiej rodziny królewskiej są wprost nie do wiary! Okazuje się, że niemalże każdy członek Royalsów posiada jakiś talent, który w sobie rozwija od lat, a mało kto o tym wiedział!

Jak powszechnie wiadomo, rodzina Sussexów od wielu lat i pokoleń wzbudza ogromne zainteresowanie mediów oraz społeczeństwa na całym świecie. Wszystko to za sprawą licznych skandali, kontrowersyjnych sytuacji czy konfliktów między członkami rodziny.

Ponadto, raz po raz wypływające na światło dzienne fakty dotyczące zmarłej tragicznie przed laty księżnej Diany także przyczyniają się to nieustannej popularności rodziny brytyjskiej na arenie międzynarodowej.

To, że członkowie rodziny nie zawsze przestrzegają zasad królewskich jest wszystkim doskonale znane. Mimo to jednak każdemu z nich przypisywane jest jednak sztywne trzymanie się regulaminu i zachowywanie powagi w niemal każdej sytuacji. Z tego względu społeczeństwo nie zna członków rodziny z ich prywatnej strony, kiedy są wolni od kamer i błysku fleszy.

Ukryte talenty

Okazuje się, że prywatnie wielu z nich posiada jakiś talent czy hobby, które od lat rozwija. Królowa Elżbieta II uwielbia fotografować, ale potrafi także... naprawiać samochody! Książę Karol zaś gra na wiolonczeli, książę William żongluje, Kate uwielbia wspinać się po górach, a ich syn George... tańczy balet!

Królowa Elżbieta II/ screen ytJAK INFORMOWAŁ PORTAL „ŻYCIE”: SAM JEJ WIDOK NA NIEBIE WYWOŁUJE WIELKĄ GROZĘ. W ŚRODĘ POJAWIŁA SIĘ NAD POLSKĄ. CZYM JEST SUPERKOMÓRKA BURZOWA I JAK POWSTAJE? EKSPERCI ODPOWIADAJĄ