Jedna z najbardziej popularnych i szanowanych jasnowidzek w Polsce właśnie doznała kolejnej dużej wizji. Kobieta przewidziała, co takiego już niebawem czeka Polaków. Na co musimy się przygotować? Ta wizja budzi różne odczucia...

Nie ma wątpliwości co do tego, kto jest najbardziej uznanym jasnowidzem w kraju – Krzysztof Jackowski. Okazuje się, że Polacy równie dużym zaufaniem darzą także kobietę, która przewiduje przyszłość - jest to Aida Kosojan – Przybysz.

Kobieta swoje nadprzyrodzone umiejętności odkryła już w dzieciństwie i odziedziczyła je po swoich obu babciach. Od najmłodszych lata przewidywała różne rzeczy, jak np. To, gdzie zapodziały się zaginione przedmioty w domu.

Wraz z dojrzewaniem odkrywała coraz więcej umiejętności i przepowiadała znajomym to, co ich spotka. Potem jednak, w dorosłym życiu zaczęła zajmować się poważniejszymi sprawami, a dokładnie zaginionymi osobami.

Aktualnie kobieta udziela porad online i cieszy się ogromnym zainteresowaniem klientów. Ostatnio w swoich mediach społecznościowych przepowiedziała, co stanie się po pandemii koronawirusa w Polsce.

Trzeba zacisnąć pięści!

Kobieta przepowiedziała, że po pandemii czeka nas czas, w którym musimy podnieść się po ciężkim czasie i starać się ponownie wykreować pozytywną rzeczywistość.

- Ważne jest teraz, by patrzeć pod nogi, w teraźniejszość. Żeby podnieść się po ciężkich przeżyciach, odciąć od tego, co było - powiedziała jasnowidzka.