Skrywane latami tajemnice dotyczące związku Tomasza Kammela i Katarzyny Niezgody właśnie ujrzały światło dzienne. Internauci wciąż nie mogą zapomnieć o tym wspaniałym duecie. Dlaczego ich związek nie przetrwał? Okazuje się, że spotkali na swej wspólnej drodze wiele nieprzyjemności... O co chodzi?

Tomasz Kammel jest jednym z najpopularniejszych i najbardziej uznanych dziennikarzy i prezenterów telewizyjnych w Polsce. Od ponad dwudziestu lat pracy na ekranie telewizora mężczyzna był prowadzącym wielu programów o tematyce rozrywkowej oraz informacyjnej.

Prywatnie nie jest z nikim związany na stałe i raczej rzadko można go z kimś spotkać, lecz był w jednym, długim związku, który zapowiadał się obiecująco. Dlaczego zatem nie przetrwał?

Wiele przeszkód na drodze...

Tomasz Kammel i Katarzyna Niezgoda stanowili wspaniały duet przez wiele lat – mimo krytyki idealnie do siebie pasowali, a nawet pojawiły się spekulacje o ślubie. W roku 2015 jednak para się rozstała, co zaskoczyło wiele osób. Okazuje się, że ich drogi się rozeszły, ponieważ obydwoje mieli zbyt dużo obowiązków, co sprawiało, że często mijali się na co dzień.

- Jedni cię skreślają, inni zostają i zaskakują. Życie to ciągłe zmiany, nic naprawdę nie jest wieczne. - powiedziała Niezgoda w jednym z wywiadów.

JAK INFORMOWAŁ PORTAL „ŻYCIE”: SAM JEJ WIDOK NA NIEBIE WYWOŁUJE WIELKĄ GROZĘ. W ŚRODĘ POJAWIŁA SIĘ NAD POLSKĄ. CZYM JEST SUPERKOMÓRKA BURZOWA I JAK POWSTAJE? EKSPERCI ODPOWIADAJĄ