Jedna z najnowszych fotografii, która została opublikowana w mediach społecznościowych Anny Lewandowskiej robi w sieci prawdziwy szał. Trenerka pochwaliła się, że nabyła przedmiot, który jest hitem tego sezonu. Wiele osób o tym marzy! O co chodzi?

Anna Lewandowska to postać, którą zna niemalże każdy. Fenomenalna kariera, która w dynamicznym tempie rozwinęła się u kobiety w ostatnich latach budzi ogromny podziw, a jej zaangażowanie i czas na wszystkie sprawy zasługuje na wyróżnienie.

Ponadto, poza wieloma prowadzonymi biznesami kobieta wyśmienicie sprawdza się w roli mamy dwóch małych dzieci, dzięki czemu tym bardziej stanowi inspirację i motywację dla tysięcy Polek i Polaków.

Anna i Robert Lewandowscy z dziećmi mają dwa domy – jeden w Monachium, a drugi w Warszawie. Mimo iż rzadko pokazują wnętrza mieszkań, tak czasem jednak robią wyjątki, a fani tylko na to czekają, bo owe apartamenty robią wrażenie!

To totalny hit sezonu!

Ostatnio Anna Lewandowska przy okazji reklamowania swojego cateringu na Instagramie pokazała wnętrze swojego salonu. Poza piękną, przeszkloną ścianą i imponującym ogrodem fani zwrócili uwagę na ostatni hit sezonu wnętrzarskiego, czyli krzesła z wenecką plecionką! Wiele osób chciałoby je mieć - nic dziwnego, prezentują się niezwykle oryginalnie.