Nieznane dotychczas fakty dotyczące jednej z najpopularniejszych prezenterek telewizyjnych właśnie ujrzały światło dzienne. Partner Anity Werner wyjawił prawdę na jej temat. Okazuje się, że dziennikarka... nie pamięta tego zdarzenia! O co chodzi?

Anita Werner to bez wątpienia dziennikarka, która należy do grona najlepszych i najbardziej uznanych w swojej profesji. Kobieta od początku pojawienia się na szklanym ekranie, a więc od roku 2001 związana jest ze stacją TVN i już dwadzieścia lat przekazuje widzom najważniejsze informacje z kraju i świata. Trzeba przyznać, że głoszone przez nią informacje zawsze przekazywane są z pełnym profesjonalizmem i przygotowaniem merytorycznym.

Prywatnie związana jest z dziennikarzem sportowym, Michałem Kołodziejczykiem. Okazuje się, że początki ich znajomości nie wyglądały zbyt kolorowo...

“Zachowała się skandalicznie”

W jednym z udzielonych wywiadów Michał Kołodziejczyk wyznał, że potajemnie przyglądał się Anicie Werner od dłuższego czasu, lecz kiedy pierwszy raz spotkali się na żywo w roku 2012, przeżył spore rozczarowanie ze względu na wyniosłe zachowanie dziennikarki! Okazuje się, że kiedy jej się przedstawił, kobieta patrzyła w inną stronę i nie była zainteresowana kontaktem z mężczyzną.

- Zachowała się skandalicznie, a ponieważ duma jest cenniejsza niż cokolwiek innego, postanowiłem więcej nie wgapiać się w telewizor maślanymi oczami – mówi mężczyzna.