Najnowsze zdjęcie, które pojawiło się w mediach społecznościowych Tomasza Kammela zwala z nóg! Dziennikarz pochwalił się swoim luksusowym apartamentem. Wow, te wnętrza robią ogromne wrażenie!

Tomasz Kammel bez cienia wątpliwości należy do grona najbardziej popularnych i cenionych w show – biznesie dziennikarzy i prezenterów telewizyjnych. Mężczyzna swój debiut na szklanym ekranie miał już w roku 1997, a od tamtej pory jego kariera tylko nabiera tempa i nie zapowiada się, aby coś miało się zmienić.

Kammel od początku pracy w telewizji związany jest ze stacją TVP i przez te wszystkie lata prowadził przede wszystkim programy rozrywkowe, ale także informacyjne czy audycje radiowe. Od dłuższego czasu znany jest z programu śniadaniowego “Pytanie na śniadanie”.

Dziennikarz pochwalił się apartamentem

Ostatnio Tomasz Kammel przebywał w Amsterdamie i na czas swojej wyprawy w okazyjnej cenie wynajął spory pokój... tak mu się przynajmniej wydawało.

Kiedy otworzył drzwi, sam się zdziwił! Ujrzał mieszkanie wyglądające niczym luksusowy apartament! Trzeba przyznać, że naprawdę robi wrażenie! Fani byli oczarowani tymi fotkami i wiele osób pogratulowało dziennikarzowi znalezienia tak dobrej oferty.