Słowa Olgi Kalickiej, które pojawiły się w jednym z udzielonych wywiadów mogą mocno zaskoczyć naprawdę wiele osób! Aktorka wypróbowała gadżet, z którego korzystają inne gwiazdy, a jego celem jest pomoc dziecku w chodzeniu. Szczera opinia artystki może zdziwić - o czym mowa?

Jak powszechnie wiadomo, kwestia macierzyństwa wśród znanych osobistości ze świata show – biznesu od zawsze budziła spore zainteresowanie. Fani za każdym razem są ciekawi, jakich metod wychowawczych, a także produktów wspomagających używają celebrytki podczas dorastania ich pociech.

Ostatnio jedna z nich, Joanna Krupa pokazała, że z chęcią używa szelek i smyczy, które pomagają dziecku w nauce chodzenia - dzięki nim rodzic może kontrolować dziecko wtedy, gdy upada.

Olga Kalicka szczerze o szelkach

Kolejna młoda mama, która zdecydowała się spróbować owego gadżetu to Olga Kalicka – aktorka jednak w przeciwieństwie do modelki nie darzy sympatią tego produktu. Jak widać, każdy ma inne podejście!

- Dostałam takie szelki na czas, kiedy Aleksio uczył się chodzić. Raz podjęłam próbę założenia mu ich, ale nie poczułam tego klimatu i nie zrozumiałam, czemu to ma służyć. Jestem zdania, że dziecko musi ileś razy się przewrócić, żeby nauczyło się dobrze chodzić – powiedziała w wywiadzie.