Jak podaje portal "Jastrząb Post", widzowie TVP mieli do czynienia z bardzo niesmaczną sytuacją. W trakcie programu na żywo posypała się cała masa niecenzuralnych słów. Widzowie przecierali oczy ze zdumienia.

Wpadka TVP

Prowadzenie programów na żywo nie jest zajęciem łatwym, o czym miało się okazje przekonać wielu dziennikarzy i prezenterów z różnych stacji telewizyjnych. Czasem są to nieoczekiwane wydarzenia, czasem przejęzyczenia czy inne wpadki słowne. Niestety tego, co zdarza się w programie na żywo, nie da się ani wyciąć, ani cofnąć. Tak było i tym razem.

O tej gorszej stronie wejść na żywo miał okazję przekonać się reporter TVP Szczecin, który relacjonował odbywający się w Chorwacji mecz między Pogonią Szczecin a NK Osijek. Dziennikarz oglądał go wspólnie z kibicami w jednym ze szczecińskich barów.

Wpadka w TVP Szczecin/YouTube @Skizo
Wpadka w TVP Szczecin/YouTube @Skizo
Relacja w TVP/YouTube @skizo

Przemysław Placen przekonywał, że wspaniale ogląda się mecz w gronie kibiców. Kiedy chciał powiedzieć coś jeszcze, przerwał mu jeden z mężczyzn oglądających mecz, który w niewybrednych słowach wyraził swoje zdanie na temat partii rządzącej i samej TVP. "J**** TVPiS" - słyszymy na początku wypowiedzi mężczyzny. Nagranie możecie zobaczyć poniżej.

Internauci postanowili skomentować całe zajście. Wielu wskazywało, że niestety odbudowanie wiarygodności telewizji publicznej nie będzie łatwe i może potrwać nawet "10, 15 lat". Nie wszystkim takie zachowanie kibica przypadło do gustu. "Wojna Polska-Polska ciąg dalszy i się nie skończy nigdy" - zauważył jeden z internautów.

Co sądzicie o całej sytuacji?

To też może cię zainteresować: Martyna Wojciechowska szykuje się do kolejne ważnej zmiany w życiu. Wiadomo co postanowiła zrobić po rozstaniu z Przemkiem Kossakowskim

Zobacz, o czym jeszcze pisaliśmy w ostatnich dniach: Te sery zostały wycofane ze sprzedaży. Główny Inspektorat Sanitarny poinformował, że prawdopodobnie znaleziono w nim bakterie. Co się stało

O tym się mówi w Polsce: IMGW wydał alerty pierwszego stopnia. Obowiązują w aż czterech województwach, jakich

O tym się mówi na świecie:On ma 62 lata, a ona 30. Lady Kitty siostrzenica księżnej Diany, a on multimilioner. Czy tak wygląda miłość