Po tym jak Martyna Wojciechowska i Przemek Kossakowski ogłosili swoje rozstanie, fani są ciekawi ich dalszych planów.

Jak podaje portal pomponik.pl, Martyna Wojciechowska ujawniła, że szykuje się do kolejne j istotnej zmiany w swoim życiu.

Nowy początek

Gwiazda TVN nie kryła zaskoczenia decyzją męża o zakończeniu ich małżeństwa po zaledwie trzech miesiącach. Jej znajomi mówią, że miała nadzieję na sukces tego związku, a do tego jej córka Marysia bardzo przywiązała się do ojczyma.

Przemek Kossakowski już wyprowadził się od żony i pasierbicy. Wiadomo, że wynajął domek w górach w kompletnym odosobnieniu i tam nabiera energii.

Decyzję co do najbliższej przyszłości podjęła też Martyna Wojciechowska, która, co ciekawe, również zapowiedziała wyprowadzkę ze stolicy.

„To, że mieszkam w Warszawie, w mieście to wypadkowa wielu czynników: macierzyństwa, pracy, wcześniejszych decyzji. Nie mam jednak wątpliwości, że to nie jest moje miejsce na Ziemi i że kiedyś osiądę gdzieś z dala od zgiełku i blisko natury🙏🏻 Póki co planuję zamieszkać w górach, ale rozważam też inne opcje. Może Bretania, Zatoka Morlaix, niedaleko Carantec? Co za miejsce! SPOKÓJ GWARANTOWANY!” – napisała dziennikarka w swoim wpisie na Instagramie.

Wcześniej mówiło się również, że jednym z powodów rozstania był chaos życia w dużym mieście, co nie podobało się Kossakowskiemu. Jesteście zaskoczeni decyzja Martyny Wojciechowskiej?

Zobacz, o czym jeszcze pisaliśmy w ostatnich dniach: Kierowca złożył zaskakujące zeznania. Nowe informacje w sprawie wzbudzającego w ostatnich dniach silne emocje zdarzenia w Katowicach

Jak informował portal „Życie.news”: Rząd Mateusza Morawieckiego szykuje się na najgorsze. Jak będzie wyglądała czwarta fala pandemii koronawirusa w Polsce? Nowe informacje

Z życia znanych ludzi informowaliśmy o: Siostra Bożenka z „Na dobre i na złe” była ulubienicą fanów. Wiadomo czym się obecnie zajmuje Edyta Jungowska. Wiele osób może być zaskoczonych

Sprawdź także ten artykuł: Nowy pomysł Krzysztofa Krawczyka Juniora i Mariana Lichtmana oburzył wielu internautów. Nie podoba im się jedna z lokalizacji teledysku