Krzysztof Krawczyk Junior ma obecnie swoich kilka minut sławy. Jak podaje portal „goniec.pl”, syn słynnego piosenkarza nawiązał współpracę z jednym z Trubadurów Marianem Lichtmanem.

Teledysk budzi kontrowersje jeszcze przed premierą

W ramach współpracy obu panów, obecnie powstaje teledysk do piosenki „Wixa”, który już zainteresował media zainteresowane efektami kontrowersyjnej współpracy.

Krzysztof Krawczyk Junior, jak i Marian Lichtman weszli w ostry konflikt z Ewą Krawczyk i menedżerem zmarłego Krzysztofa Krawczyka.

Po śmierci piosenkarza, jego syn nie ukrywa, że ma duże aspiracje do kariery na scenie. Co z tego będzie można już trochę zobaczyć.

Marian Lichtman i Krzysztof Krawczyk Junior / YouTube:  Plotki Rozrywka
Marian Lichtman i Krzysztof Krawczyk Junior / YouTube: Plotki Rozrywka

Paparazzi wykonali kilka zdjęć, które pokazuję lokalizacje, w których kręcony jest projekt. Wśród nich jest słynna ulica Piotrkowska, zabytkowy tramwaj, a także cmentarz żydowski w Łodzi.

To ostatnie miejsce już wywołało sporo komentarzy internautów. Oburzenie podsyca też fakt, że zgodnie ze scenariuszem w teledysku będzie można zobaczyć pogrzeb samego Mariana Lichtmana.

Piosenkarz pozuje tam w drewnianej trumnie, która ciągnięta jest na wózku. Za nią podążają ksiądz katolicki i rabin. W finale Lichtman ma zmartwychwstać i zaprosić wszystkich żałobników na imprezę.

Krzysztof Krawczyk i Trubadur już dali znać, że bardzo podoba im się wstępny efekt.

Co o tym sądzicie?

Zobacz, o czym jeszcze pisaliśmy w ostatnich dniach: Niezgoda w Platformie Obywatelskiej. Rafał Trzaskowski nie miał litości dla Borysa Budki. Padły ostre słowa w kierunku szefa klubu

Jak informował portal „Życie.news”: Dariusz Siatkowski pozostawił po sobie wielką lukę w aktorskim świecie. Co się stało z gwiazdorem hitu "Kogel-mogel"? Niewyjaśnione okoliczności

Z życia znanych ludzi informowaliśmy o: To nie koniec zimnej wojny pomiędzy Harrym i Meghan a rodziną królewską. Doszło do kolejnego przytyku w stronę pary. Co się stało

Sprawdź także ten artykuł: Czy powrót dzieci do nauki stacjonarnej będzie możliwy? Wiadomo, co wydrzyj się po 1 września. Są już oficjalne wiadomości