Podczas ostatniego wydania „Dzień Dobry TVN” na kanapie śniadaniówki zasiedli Laura i Karol, bohaterowie programu „Ślub od pierwszego wejrzenia”, których uczucie rozkwitło dopiero po zakończeniu emisji show i to dość niespodziewanie, gdyż nie byli parą, a eksperci TVN połączyli ich z innymi uczestnikami programu.

Karol ożenił się bowiem z Igą, z którą kompletnie nie był w stanie dojść do porozumienia, a Laura nie mogła znaleźć wspólnego języka ze swoim mężem. Trudno jej było zrozumieć jego gorliwą religijność czy tez brak życiowego ogarnięcia. Gdy program się zakończył Karol i Laura zupełnie nieoczekiwanie zaczęli się spotykać i zostali parą!

Karol i Laura ze „Ślubu od pierwszego wejrzenia” w studio „Dzień Dobry TVN”. Andrzej Sołtysik zaliczył wpadkę z rozmowie z bohaterami show?

Okazuje się, że para dobrze się ze sobą czuje, a Karol postanowił poprosić Igę o rękę zaledwie kilkanaście dni temu. Właśnie dlatego zostali gośćmi „Dzień Dobry TVN”, aby opowiedzieć o swoich planach.

Niestety, w trakcie rozmowy Andrzej Sołtysik nie popisał się wiedza dotyczącą gości prowadzonego przez siebie wydania „DDTVN”. Zapytał Karola o jego relację z teściową, najwyraźniej nie wiedząc o tym, że mama Laury nie żyje, a kobieta mówiła w programie ze łzami w oczach, jak trudnym przeżyciem była śmierć mamy po ciężkiej chorobie.

W studiu zapadła niezręczna cisza, a Laurze musiało zrobić się przykro na samo wspomnienie bolesnych przeżyć. Internauci są oburzeni zachowaniem Andrzeja Sołtysika i na prowadzącego programu w sieci posypały się gromy.

„Dziwne, że Sołtysik jeszcze tam pracuje!
Brawo Sołtysik. Zero przygotowania do tematu” – czytamy w licznych krytycznych komentarzach na Instagramie.

Jak informował portal "Życie Polska": CZEKA NAS NAPRAWDĘ SPORA DROŻYZNA I TO WKRÓTCE! TO JEST JUŻ PEWNE NIEMAL NA 100 PROCENT! ZA CO ZAPŁACIMY ZNACZNIE WIĘCEJ? NIEMIŁE WIEŚCI DLA POLAKÓW

Przypomnij sobie: OLIWIA BIENIUK WCHODZI W DOROSŁOŚĆ I SIĘ USAMODZIELNIA. CÓRKA ANNY PRZYBYLSKIEJ SIĘ PRZEPROWADZIŁA. GDZIE ZAMIESZKUJE I CZY PIERWSZA NOC BYŁA TRUDNA

Portal "Życie Polska" pisał również: KTO WYSTĄPI PODCZAS TEGOROCZNEGO FESTIWALU W SOPOCIE? TELEWIZJA BARDZO MOCNO SIĘ POSTARAŁA I ŚCIĄGNĘŁA DO POLSKI WIELKIE GWIAZDY. BĘDZIE CO OGLĄDAĆ

W ostatnich dniach pisaliśmy także o: DONALD TUSK POSTANOWIŁ SIĘ DŁUŻEJ NIE POWSTRZYMYWAĆ I POWIEDZIAŁ, CO MYŚLI NAPRAWDĘ! ZALICZYŁ PRZY TYM GAFĘ? MOCNO DOSTAŁO SIĘ PRZEDSTAWICIELOM RZĄDU