19-letnia Oliwia Bieniuk, która w tym roku zdała maturę wchodzi w dorosłość z przytupem. Nie da się ukryć, że córka zmarłej aktorki, Anny Przybylskiej jest bardzo rozpoznawalna, a wiele osób widzi w niej potężne podobieństwo do znanej mamy. Dziewczyna świetnie wykorzystuje swoje pięć minut i już jesienią będzie mogli zobaczyć ją w „Tańcu z Gwiazdami”.

To jednak nie koniec. Oliwia Bieniuk postanowiła się usamodzielnić i przeprowadziła się do Warszawy! Taki krok z pewnością pomoże jej w promocji swojej osoby i pozwoli na zdobycie kontaktów w show-biznesie. Jak mieszka córka Anny Przybylskiej i jak przeszła jej pierwsza noc w nowym domu?

Oliwia Bieniuk przeniosła się do Warszawy! Córka Anny Przybylskiej stawia coraz odważniejsze kroki w show-biznesie

Jak przekonuje Super Express, choć dla Jarka Bieniuka Oliwia zawsze będzie ukochaną córeczką, o którą będzie się martwił i drżał jak każdy kochający ojciec to dziewczyna jest już dorosła i jak sama deklaruje chce pójść w ślady swojej mamy. Zaczęła zatem czynić kroki w stronę kariery i zdobywa świat. Tegoroczna maturzystka postawiła na swoim i przeprowadziła się do Warszawy. Jak sobie radzi?

Przeprowadzka do Warszawy z pewnością ma związek z jej udziałem w „Tańcu z Gwiazdami”. Nastolatka nagrała już spor promocyjny dla stacji Polsat. Pokazała się po raz pierwszy w stroju tanecznym i poznała uczestników kolejnej edycji show Polsatu.

Jak wyznała w rozmowie z serwisem Pomponik, nie potrafi jeszcze tańczyć i zaczęła stresować się samym pojawieniem się przed kamerami co piątek. Jednak jest dobrej myśli.

Jak czuje się w stolicy? Przekonuje, że znakomicie i jest widocznie zadowolona ze zmian, które dzieją się w jej życiu.

„Było super. Miałam mały problem, żeby zasnąć. Nie wybierałam sobie mieszkania, bo ja je dostałam. Wszystko jest na swoim miejscu. Dobrze jest” – powiedziała Oliwia Bieniuk, zdradzając, że o nowe lokum zadbała produkcja programu.

Jak informował portal "Życie Polska": IZABELA TROJANOWSKA ODCZUWA PRZYKRE SKUTKI UPADKU PODCZAS WAKACYJNEJ TRASY DWÓJKI. WOKALISTKA USKARŻA SIĘ NA NIESPRAWNĄ RĘKĘ. BÓL NIE DAJE ZA WYGRANĄ

Przypomnij sobie: PROFESOR ANDRZEJ HORBAN PRZEŻYWA TRUDNE CHWILE. GŁÓWNY DORADCA PREMIERA W SPRAWIE PANDEMII STRACIŁ UKOCHANĄ OSOBĘ. EKSPERT OTRZYMUJE WIELE WSPARCIA

Portal "Życie Polska" pisał również: W POLSCE POJAWIŁA SIĘ JUŻ NOWA MUTACJA! CZY TO STANOWI POWAŻNE NIEBEZPIECZEŃSTWO DLA POLAKÓW? DR GRZESIOWSKI PRZESTRZEGA I APELUJE DO NAS WSZYSTKICH

W ostatnich dniach pisaliśmy także o: CZEMU ANNA MUCHA ZOSTAŁA ZWOLNIONA Z TVP? AKTORKA W ROZMOWIE Z MAGDĄ MOŁEK ZDRADZIŁA, DLACZEGO USUNIĘTO JĄ Z „DANCE, DANCE, DANCE”. PADŁY MOCNE SŁOWA