Po rocznej przerwie, którą wywołała pandemia stacja TVN postanowiła zorganizować Top of the Top Sopot Festival w reżimie sanitarnym. Jedno z najważniejszych wydarzeń muzycznych w Polsce zostało zaplanowane na sierpień. Wiadomo już, kogo będzie mogli zobaczyć na scenie sopockiego amfiteatru. Będą to naprawdę wielkie gwiazdy. Podano już szczegóły imprezy.

Drugi rok pandemii szczęśliwie pozwala już na organizację imprez plenerowych i choć odbywają się one w reżimie sanitarnym to czekający na najlepszą rozrywkę i koncerty mogą nareszcie skorzystać z możliwości dobrej zabawy. W zeszłym roku festiwal w Sopocie nie odbył się z wiadomych przyczyn, jednak w tym roku TVN postanowił nie odpuścić i impreza dojdzie do skutku

Kto wystąpi podczas Top of the Top Sopot Festival? TVN zaprosił same gwiazdy! Znane są już szczegóły imprezy

Top of the Top Sopot Festival odbędzie się w tym roku w Operze Leśnej, a cała impreza została zaplanowana na trzy dni i doczeka się relacji na antenie TVN. Festiwal w Sopocie rozpocznie się 17 sierpnia i wiadomo już, że pierwszego dnia doczekamy się dwóch koncertów.

Jak donosi serwis Jastrząb Post, będą to #FOREVER YOUNG i #I LOVE SOPOT. Na deskach Opery Leśnej zobaczymy naprawdę największe gwiazdy, a cała impreza odbędzie się w odniesieniu do okrągłej, 120. rocznicy nadania praw miejskich Sopotowi.

Kogo zobaczymy i będzie mogli posłuchać w Sopocie? Będą to Edyta Górniak, Kayah, Ania Karwan, Budka Suflera, Felicjan Andrzejczak, Sylwia Grzeszczak, Reni Jusis, Oddział Zamknięty, De Mono, Lombard, Big Cyc, Majka Jeżowska, Izabela Trojanowska czy Urszula.

W kolejnym dniu festiwalu odbędzie się koncert #I DANCE IN OPERA LEŚNA. Jak sama nazwa wskazuje usłyszymy największe taneczne hity, do których będzie mogli się bawić i tańczyć. Wykonają je Agnieszka Chylińska, Ewa Farna, Kasia Kowalska, Małgorzata Ostrowska, Cleo, Andrzej Piaseczny, a także grupy Blue Cafe, Pectus, Kombii i Feel.

Drugi dzień to również koncert #TOP OF THE TOP CHALLENGE i tu wykonawcy będą mierzyć się w konkursie o nagrodę Bursztynowego Słowika. Wystąpi ci, którzy są autorami najpopularniejszych utworów puszczanych w rozgłośniach radiowych. O kim mowa? To Roksana Węgiel, Viki Gabor, Grzegorz Hyży, Dawid Kwiatkowski, Arek Kłusowski, a zwycięzcę wybiorą widzowie za pomocą głosowania SMS.

Festiwal zamknie koncert jubileuszowy TVN24 pod nazwą TVN24 #NASZE 20-LECIE. Wybrzmią największe hity ostatniego dwudziestolecia. W trakcie wieczoru na scenie Opery Leśnej pojawią się tacy artyści jak Kayah, Agnieszka Chylińska, , Paweł Domagała, Krzysztof Iwaneczko, Brodka, Sylwia Grzeszczak, Natalia Przybysz, Fisz Emade Tworzywo, Kortez, Michał Szpak, Viki Gabor, Grzegorz Turnau, Stanisław Soyka, Raz Dwa Trzy. Koncert odbędzie się z orkiestrą pod batutą Daniela Nosewicza i Nikoli Kołodziejczyka.

Festiwal poprowadzą gwiazdy stacji TVN - Diana Rudnik i Grzegorz Kajdanowicz, Monika Olejnik i Piotr Kraśko, Kasia Zdanowicz i Konrad Piasecki, Marta Kuligowska i Andrzej Morozowski, Dorota Gardias i Tomasz Sianecki, a także Ania Jędrzejowska i Piotr Jacoń.

Jak informował portal "Życie Polska": IZABELA TROJANOWSKA ODCZUWA PRZYKRE SKUTKI UPADKU PODCZAS WAKACYJNEJ TRASY DWÓJKI. WOKALISTKA USKARŻA SIĘ NA NIESPRAWNĄ RĘKĘ. BÓL NIE DAJE ZA WYGRANĄ

Przypomnij sobie: PROFESOR ANDRZEJ HORBAN PRZEŻYWA TRUDNE CHWILE. GŁÓWNY DORADCA PREMIERA W SPRAWIE PANDEMII STRACIŁ UKOCHANĄ OSOBĘ. EKSPERT OTRZYMUJE WIELE WSPARCIA

Portal "Życie Polska" pisał również: W POLSCE POJAWIŁA SIĘ JUŻ NOWA MUTACJA! CZY TO STANOWI POWAŻNE NIEBEZPIECZEŃSTWO DLA POLAKÓW? DR GRZESIOWSKI PRZESTRZEGA I APELUJE DO NAS WSZYSTKICH

W ostatnich dniach pisaliśmy także o: CZEMU ANNA MUCHA ZOSTAŁA ZWOLNIONA Z TVP? AKTORKA W ROZMOWIE Z MAGDĄ MOŁEK ZDRADZIŁA, DLACZEGO USUNIĘTO JĄ Z „DANCE, DANCE, DANCE”. PADŁY MOCNE SŁOWA