Polski show-biznes od zawsze pełen był głośnych romansów, skandalicznych zdrad i burzliwych rozstań. Wiele jest w Polsce par, które przez lata dostarczały Polakom skrajnych emocji - i to właśnie dzięki temu zostały zapamiętane.

Niewiele mówi się jednak o tych związkach, które nie przetrwały próby czasu i nie skończyły się pełnym wybuchów rozstaniem... Które pary lata temu robiły furorę, a obecnie nikt już o nich nie pamięta?

Marina Łuczenko i Wojciech "Łozo" Łozowski

Ostatnimi czasy o Marinie wspomina się jedynie w kontekście jej szczęśliwego małżeństwa z bramkarzem Wojciechem Szczęsnym. Niewielu pamięta jednak, że ponad dekadę temu piosenkarka romansowała z liderem zespołu Afromental, Wojciechem Łozowskim!

Para poznała się w 2008 roku na planie programu "Taniec z gwiazdami" i to właśnie tam mieli okazję lepiej się poznać. Niemal od razu pojawiły się między nimi iskry. Ich związek przez pewien czas wzbudzał w mediach ogromne emocje, a ich zdjęcia pojawiały się na okładkach magazynów. Ostatecznie relacja nie przetrwała jednak próby czasu.

Weronika Rosati i Tede

Weronika Rosati zasłynęła w polskim show-biznesie ze swojej miłości do... sławnych mężczyzn. Aktorka ma na swoim koncie kilka związków z czołowymi polskimi gwiazdorami - oprócz Mariusza Maxa Kolonko znalazł się wśród nich również... raper Tede.

Chociaż para spotykała się jedynie przez kilka miesięcy w 2006 roku, to jeszcze przez pewien czas po rozstaniu muzyk pozwalał sobie na publiczne kąśliwe uwagi w kierunku Rosati. Wypominał jej m.in. to, że przebierała się kilka razy dziennie a zaraz przed snem... nakładała makijaż.

Aleksandra Szwed i Aleksander Milwiw-Baron

Również inny członek zespołu Afromental, znany jako Baron, miał skłonność do umawiania się ze sławnymi kobietami. Spotykał się m.in. z Julią Wieniawą i Blanką Lipińską. Wśród jego partnerek znalazła się również Aleksandra Szwed, która obecnie cieszy się rodzinnym szczęściem u boku męża i dwójki dzieci.

Para związała się w 2012 roku, a ich relacja zakończyła się już rok później. Chociaż gwiazdy nie podały oficjalnego powodu rozstania, to spekuluje się o ich... ogromnych skłonnościach do zazdrości.

Jakie inne pary odeszły w zapomnienie?

Zobacz także: Doda po rozstaniu już jest gotowa na nowy związek. Tym razem jednak kandydatom stawia pewne warunki. O co chodzi

Może cię zainteresować: Anna Lewandowska zdradza, jakie talenty ma jej starsza córka. Tego na pewno nie wiedzieliście

Pisaliśmy również o: Była ukochana Tomasza Kammela znalazła nowego wybranka. Czy jest bardziej sławny od dziennikarza? Kim jest nowa miłość Katarzyny Niezgody