Najnowsze fotografie opublikowane w mediach społecznościowych Dody wywołały spore zainteresowanie. Wszystko to za sprawą ich opisu, który zaciekawił fanów. Okazuje się, że gwiazda, mimo iż jest tuż po rozstaniu już jest gotowa na nowy związek. Tym razem jednak kandydatom stawia pewne warunki. O co chodzi? Kto ma szansę zdobyć serce artystki?

Doda, a właściwie Dorota Rabczewska to postać, którą zna niemalże każdy. Mimo iż lata świetności gwiazdy miały miejsce lata temu i artystka nie tworzy już tak często, jak kiedyś to jednak jej sława nie gaśnie, a fanów wciąż przybywa.

Kobieta, poza swoimi utworami i mocnym głosem znana jest także z kontrowersyjnego stylu bycia, odważnym kreacjom i szczerości w sieci. Artystka zawsze mówi to, co sądzi na dany temat, a fani uwielbiają tę bezpośredniość.

Te fotki szczególnie zainteresowały fanów - o co chodzi?

Niedawno w mediach wypłynęła informacja o rozstaniu Dody z jej obecnym mężem. Wywołało to spore zdziwienie, ale gwiazda zachowała dla siebie powody rozpadu związku.

Okazuje się, że nie zniosła rozstania ciężko, gdyż już poinformowała, że jest gotowa na nowy związek. Postawiła jednak jeden warunek...

- Nigdy w życiu nie będę z kimś, kto pije codziennie lub nawet co weekend. Nie dogadamy się. Nie ma sensu się zmuszać. Ani do picia, ani do niepicia. Ja po prostu stawiam już sprawę jasno - napisała.