Jak podaje portal "Pomponik", Anna i Robert Lewandowscy starają się, by ich dzieci od najmłodszych lat mogły rozwijać swoje pasje. Dla starszej z córek trenerów jest to pływanie. Czteroletnia Klara uwielbia spędzać czas w wodzie i świetnie sobie w niej radzi.

Mimo tego popularni rodzice nie zapisali dziewczynki na naukę pływania, ponieważ lekcje daje jej sam ojciec. Według relacji Anny Robert jest bardzo cierpliwym nauczycielem, dlatego fekty treningów są fenomenlane. Sami zobaczcie, jak mała Klara porusza się na powierzchni basenu. Świetnie jej idzie. Myślicie, że będzie chciała wiązać z tym przyszłość i zostanie znaną pływaczką niczym Otylia Jędrzejczak?

Anna Lewandowska/ Instagram:  annalewandowskahpba
Anna Lewandowska/ Instagram: annalewandowskahpba
Anna Lewandowska/ Instagram: annalewandowskahpba

Dumna mama stwierdziła również, że jej mała córka przejawia talenty kulinarne. Podobno niedawno zrobiła autorskie arbuzowe lody. Jesteście ciekawi, jak smakowały? Widać, że od najmłodszych lat jest ściśle powiązana z dietą i sportem. Wiadomo też, że rodzice będą ją na pewno wspierać w dążeniu do celu.

Ania Lewandowska. Źródło: pudelek.pl
Ania Lewandowska. Źródło: pudelek.pl
Ania Lewandowska. Źródło: pudelek.pl

To również może Cię zainteresować: To Już Pewne. Płaca Minimalna Za Kilka Miesięcy Wzrośnie. Ile Będzie Wynosić Najmniejsza Krajowa

Zobacz także: Współpraca Julii Wieniawy I Maffashion Zrobi Furorę? Fani Są Zachwyceni Wspólnym Projektem Gwiazd