Julia Wieniawa zyskała ogromną popularność dzięki udziałowi w serialu "Rodzinka.pl". Obecnie jest z pewnością jedną z najbardziej rozpoznawalnych osób w polskim showbiznesie. Angażuje się w ogromną ilość projektów. Co ciekawe, teraz przygotowała coś we współpracy z Maffashion.

Współpraca Julii Wieniawy i Maffashion zrobi furorę?

Julia Wieniawa ma dopiero 22 lata, a już od dłuższego czasu żyje na własną rękę. Pierwsze własne mieszkanie kupiła zaledwie w wieku 18 lat.

Julia Wieniawa/ instagram: juliawieniawa
Julia Wieniawa/ instagram: juliawieniawa
Julia Wieniawa/ instagram: juliawieniawa

Jakiś czas temu weszła także w posiadanie ponad stumetrowego apartamentu. Młoda aktorka na tym nie poprzestaje - ostatnio postanowiła dołączyć do swojej "kolekcji" kolejną nieruchomość. Nabyła ona piętrowe mieszkanie na najwyższym piętrze jednego z najnowocześniejszych budynków w stolicy.

Fani są zachwyceni wspólnym projektem gwiazd

Julia Wieniawa wie, jak wykorzystać chwilę sławy. Aktorka dużo pracuje i stąd ma fundusze na kolejne inwestycje. Oprócz własnej marki odzieżowej i kosmetycznej oraz występów w filmach i serialach, Julia Wieniawa realizuje się również muzycznie.

Maffashion/ instagram: maffashion_official
Maffashion/ instagram: maffashion_official
Maffashion/ instagram: maffashion_official

W ostatnim czasie gwiazda wypuściła kolejny singiel - „Na darmo”, a w jego teledysku wystąpiła znana blogerka modowa, Maffashion.

Fani Julii Kuczyńskiej byli zachwyceni jej współpracą ze znaną aktorką. A jak Wam się podoba wideoklip z jej udziałem?

JAK INFORMOWAŁ PORTAL „ZYCIE.NEWS”: MARTYNA WOJCIECHOWSKA W KOŃCU UJAWNIŁA KULISY ROZSTANIA Z PRZEMYSŁAWEM KOSSAKOWSKIM. ICH MAŁŻEŃSTWO SKOŃCZYŁO SIĘ Z DNIA NA DZIEŃ. CO SIĘ STAŁO

PORTAL INFORMACYJNY „ZYCIE.NEWS” PISAŁ RÓWNIEŻ O: MARYLA RODOWICZ CZEKAJĄ SPORE ZMIANY PO ROZWODZIE? KRÓLOWA POLSKIEJ ESTRADY DOSTAŁA NIESAMOWITE ZAPROSZENIE Z CZECH. MA TO ZWIĄZEK Z PEWNYM MĘŻCZYZNĄ

PORTAL INFORMACYJNY “ZYCIE.NEWS” INFORMOWAŁ TAKŻE O: MAŁGORZATA ROZENEK-MAJDAN PODZIELIŁA SIĘ ZASKAKUJĄCĄ INFORMACJĄ. NAJMŁODSZY SYN SPRAWIA JEJ JUŻ PIERWSZE PROBLEMY WYCHOWAWCZE. CO SIĘ WYDARZYŁO