Zbigniew Zamachowski kilka miesięcy temu zaskoczył wszystkich, łącznie ze swoją żoną, i wyprowadził się z mieszkania oświadczając przy okazji, że podjął decyzję o rozwodzie.

Zamiast świętowania więc dziesiątej rocznicy związku, znana para rozstała się i każde z małżonków poszło w swoja stronę znajdując już sobie nowych partnerów.

Monika Richardson zdążyła już wielokrotnie skomentować rozstanie z aktorem w mediach oraz na Instagramie, a teraz jak podaje portal Super Express, na ten temat po raz pierwszy wypowiedział się sam Zbigniew Zamachowski.

Zbigniew Zamachowski/YouTube @naszaswidnica.pl
Zbigniew Zamachowski/YouTube @naszaswidnica.pl

Przykre słowa aktora po zakończeniu małżeństwa

Znany z wielu ról filmowych i teatralnych aktor ukończył właśnie 60 lat i z tej okazji udzielił wywiadu dla portalu Onet.

Powiedział tam miedzy innymi, że skupia się by iść na przód i raczej nie wzrusza się niczym co przeżył. Choć obecnie wiele rzeczy zrobiły inaczej, to stara się ich nie rozpamiętywać.

„Mam nieustanne poczucie, że nasze życie nie jest tylko suma podejmowanych decyzji, ale też wypadkową przeznaczenia. Czemuż ja mam żałować czegoś, co się nie stało albo stało, kiedy nie do końca mam na to wpływ.” – powiedział aktor zapytany o obecne zawirowania w swoim życiu prywatnym.

Jak widać Zbigniew Zamachowski wcale nie smuci się kolejnym rozwodem i cieszy się, że ma jak to ujął „mądrze pojęty święty spokój”.

Jesteście zaskoczeni takim nastawieniem aktora?

Zobacz, o czym jeszcze pisaliśmy w ostatnich dniach: Czy w Platformie Obywatelskiej szykuje się konflikt? Eksperci nie mają żadnych wątpliwości. Jak będzie wyglądać relacja Trzaskowskiego z Tuskiem

Jak informował portal „Życie.news”: Nastolatek z Polski uratował życie drugiej osobie. Młody chłopak zasługuje na wyróżnienie. Nie każdy zdobył by się na tak heroiczny czyn

Z życia znanych ludzi informowaliśmy o: To już pewne! Andrzej Piaseczny oficjalnie potwierdził swój udział w "Tańcu z Gwiazdami". Jak się sprawdzi jako juror

Sprawdź także ten artykuł: Festiwal autorstwa Pawła Królikowskiego trwa w najlepsze. Pojawiła się na nim Julia Królikowska. Jak obecnie wygląda córka uwielbianego aktora