Para była ze sobą przez lata i doczekała się aż piątki dzieci. Życie rodzinne doskonale udało im się połączyć z karierą, dzięki czemu przez wiele lat familia Królikowskich żyła prawdziwą sielanką.

Oprócz aktorstwa, Królikowski pasjonował się wieloma tematami - jeden z nich stanowiła... kulturowa przyjaźń pomiędzy Polakami a Czechami. Zainteresowanie gwiazdora tą kwestią znalazło wyraz w utworzonym przez niego Festiwalu Kultury i Piosenki CZ-PL, który od zeszłego roku oficjalnie nosi jego imię.

Wydarzenie rozpoczęło się 23 lipca w czeskim Náchodzie i potrwa do dziś. Na festiwalu pojawili się oczywiście wszyscy Królikowscy, by swoją obecnością okazać szacunek zmarłej głowie rodziny. Największą uwagę reporterów przykuła jednak jedna z córek aktora - Julia. Naprawdę się zmieniła, odkąd ostatni raz mogliśmy ją oglądać!

Julia Królikowska wyrosła na naprawdę piękną dziewczynę

Fani małżeństwa Królikowskich z pewnością kojarzą przynajmniej dwójkę ich dzieci - Antoniego oraz Julię. Ten pierwszy postanowił pójść w ślady rodziców i wykształcił się na aktora, a obecnie posiada już pokaźną filmografię.

Inaczej sprawa ma się w przypadku Julii - chociaż dziewczyna grywała w serialu "Klan" już niemal od niemowlęctwa, to kategorycznie nie łączy swojej przyszłości z aktorstwem. Obecnie 22-latka studiuje medycynę na Wydziale Lekarskim Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego.

Chociaż polscy widzowie mogli regularnie oglądać córkę Królikowskich na planie "Klanu", to wszystkich zadziwił jej wygląd podczas festiwalu imienia jej ojca. Fani zauważyli, że dziewczyna znacznie się zmieniła i wydoroślała! Doszukują się również podobieństwa 22-latki do rodziców.

Paweł Królikowski i Małgorzata Ostrowska-Królikowska, screen YT
Paweł Królikowski i Małgorzata Ostrowska-Królikowska, screen YT
Paweł Królikowski i Małgorzata Ostrowska-Królikowska, screen YT

Kogo bardziej przypomina Julia?

Zobacz także: Syn Mariana Banasia zabrał głos w sprawie zatrzymania. "To była pokazówka". Jak się tłumaczy

Może cię zainteresować: Zaskakująca przemiana Dawida Podsiadło. Artysta wygląda zupełnie inaczej. W takiej wersji nikt go jeszcze nie widział

Pisaliśmy również o: Politycy PiS ujawnili szczegóły tajnego spotkania klubu. Co było głównym tematem posiedzenia? Jarosław Kaczyński był bezpośredni