Najnowsze fotografie, które pojawiły się tuż po koncercie artysty, które właśnie wypłynęły do sieci robią prawdziwy szał! Zaskakująca metamorfoza Dawida Podsiadło zaskoczyła niemalże wszystkich. Artysta wygląda zupełnie inaczej. W takiej wersji nikt go jeszcze nie widział! Koniecznie zobacz te fotki i oceń!

Dawid Podsiadło to niekwestionowanie jeden z najwybitniejszych i najbardziej uznanych artystów młodego pokolenia. Mężczyzna zasłynął w roku 2012, kiedy to wygrał popularny talent – show “X- Factor”. Tuż po wygranej kariera młodego wokalisty poszybowała w górę i trwa nieustannie po dziś dzień.

Artysta zdobył społeczne uznanie nie tylko dzięki umiejętnościom wokalnym, ale także swojej skromności i dojrzałym utworom.

Od początku pojawienia się w mediach charakteryzował się tym samym wyglądem - nosił krótkie, kręcone włosy oraz wąsy. Teraz zmienił się wręcz nie do poznania!

Fani są zaskoczeni!

Dawid Podsiadło wystąpił podczas trwającego w Trójmieście, kultowego Open’er Festivalu. To, że dał niesamowity występ nikogo nie zdziwiło, lecz jego nowy image był zdumiewający. Fani porównali go do tak zwanego czeskiego piłkarza z lat 80., ponieważ teraz artysta ma krótkie włosy z przodu, lecz z tyłu długie i kręcone.