Koniec plotek i domysłów na temat udziału Andrzeja "Piaska" Piasecznego w popularnym talent-show "Taniec z Gwiazdami". Polska wersja "Dancing Withe The Stars" cieszy się ogromną popularnością, zatem ani producenci programu, ani Telewizja Polsat nie mogą sobie pozwolić na braki w szeregach loży jurorskiej!

Spekulacje dobiegły końca - Andrzej "Piasek" Piaseczny" będzie oceniał. jego wpis na Instagramie rozwiewa wątpliwości

Wielu sympatyków i fanów piosenkarza zastanawiało się jaką rolę będzie miał w programie ich idol. Media rozpisywały się na ten temat, skłaniając do domysłów, czy "Andrzej Piaseczny będzie tańczył, jako uczestnik, będzie umilał czas spiewaniem, czy może zasiądzie w szeregach jury.

Jak podaje "Pomponik", Telewizja Polsat ostatecznie potwierdziła udział Andrzeja "Piaska" Piasecznego w "Tańcu z Gwiazdami" w roli jednego z jurorów u boku Iwony Pawlović, Andrzeja Grabowskiego i Michała Malitowskiego.

Na swoim koncie na Instagramie, piosenkarz opublikował oficjalną informację potwierdzającą medialne doniesienia o jego udziale w programie. Przyznał, że wcześniejsze propozycje producentów show odrzucał, gdyż dotyczyły one roli tytułowej tańczącej gwiazdy, a jak stwierdził - nie potrafi tańczyć. Zdradził także, jakim jurorem planuje być - Postaram się być krytykiem srogim i łagodnym, zabawnym i bardzo serio. Jednym słowem myślę, że swoimi wypowiedziami, czasem z przymrużeniem oka, nie wystraszę tancerzy.

Jak przyznał we wpisie Andrzej, z przyjemnością zawsze ogląda "Taniec z Gwiazdami" nie tylko w Polsce, ale też w Wielkiej Brytanii. kto by przypuszczał, że taki miłośnik programu kiedyś weźmie w nim udział jako jeden z jurorów!

Co o tym sądzicie?

O tym się mówi: Pascal Brodnicki rozstał się z żoną? To już prawdziwa plaga wśród celebrytów. O co poszło

Zerknij: Anita Lipnicka reklamuje luksusowy hotel. Komentarze obserwatorów mogły zaskoczyć gwiazdę. Co pisali fani