Jak donosi "Pomponik", nadworny kucharz prezentujący w telewizji od lat swoje kulinarne umiejętności Pascal Brodnicki rozstał sie z narzeczoną Agnieszką Mielczarek, z którą ma trzynastoletniego już syna Leo.

Co było powodem zakończenia związku polsko-francuskiego kucharza celebryty? Medialne doniesienia mocno zaskakują

Pascal Brodnicki po narodzinach w 2008 roku jego syna Leo, w wywiadach szczerze opowiadał, jak pojawienie się w jego życiu dziecka zmieniło go i wpłynęło na jego podejście do życia. Jak wówczas twierdził, ojcostwo sprawiło, że stał się bardziej odpowiedzialny. Jak przyznał, zrezygnował z wielu dotychczasowych aspektów swojego życia, by być przy synku, bo okres, w którym Leo jest mały zdarza się tylko raz i nigdy się już nie powtórzy.

Dopiero w 2012 roku Pascal Brodnicki wrócił na antenę TVN z szeregiem kulinarnych programów, ale w głębi serca zawsze pragnął prowadzić coś własnego, w stu procentach autorskiego. Media donoszą, że w związku z swoistym poczuciem niespełnienia zawodowego, Pascal zazdrościł swojej ukochanej Agnieszce Mielczarek lukratywnej i świetnie prosperującej firmy cateringowej.

Jak stwierdził w jednym z wywiadów, nie dostał zbyt dużego pola do kulinarnego popisu w firmie narzeczonej (żony) - Jeśli ktoś chciałby spróbować mojej kuchni, musiałby zamawiać catering z firmy mojej żony. Chociaż... tam w głównej mierze gotuje Agnieszka, a ja jestem bardziej gościem, który od czasu do czasu coś przyrządzi - to z pewnością wpływało negatywnie na ich relacje i męską dumę Pascala.

Gdy Pascal założył na YouTube kanał "Tuba Smaku", jednocześnie otworzył własną firmę cateringową, co w oczach Mielczarek wyglądało na próbę zajęcia jej miejsca na rynku. Niestety, gdy wdrożono na całym świecie pandemiczny plan, para zaczęła ze sobą rywalizować o klientów po zamknięciu restauracji. Dynamicznie rozwijająca się telewizyjna kariera Agnieszki jeszcze bardziej zdruzgotała Pascala, który swoje "pięć minut" na szklanym ekranie miał już dawno za sobą... Każde niestety poszło w swoją stronę, a to wszystko przez urażoną męską dumę i według mediów przez zazdrość...

Co o tym sądzicie?

O tym się mówi: Do sieci trafiło archiwalne zdjęcie z młodości Donalda Tuska. Czym się zajmował w wieku 18 lat

Zerknij: Nastolatek z Polski uratował życie drugiej osobie. Młody chłopak zasługuje na wyróżnienie. Nie każdy zdobył by się na tak heroiczny czyn