To nagranie, które zostało opublikowane kilka dni temu obiegło Internet w dynamicznym tempie i wprawia w zadumę niemal wszystkich. Nastolatek z Polski uratował życie drugiej osobie, a to wszystko zostało uwiecznione na nagraniu! Młody chłopak zasługuje na wyróżnienie. Nie każdy zdobył by się na tak heroiczny czyn! Co takiego zrobił nastolatek?

Jak wiadomo, w Niemczech, a dokładnie w Nadrenii Północnej - Westfalii niedawno doszło do przerażających powodzi, które nadeszły niespodziewanie i wyrządziły mnóstwo szkód - zarówno materialnych, jak i pochłonęły wiele istnień ludzkich.

Kiedy tylko informacje o tej nieprawdopodobnej katastrofie pojawiły się w mediach, cały świat dosłownie zaniemówił. Wśród mnóstwa złych i przykrych informacji pojawiają się także te dające nadzieję i wiarę w dobro ludzi. Jedną z nich jest materiał krążący po sieci, którego bohaterem okazał się 15 – letni Polak.

Nastolatek uratował mężczyznę!

Bartka – nastolatka z Polski mieszkającego w Niemczech niestety dotknęła ta tragedia, gdyż powódź nastąpiła w miejscowości, w której mieszka wraz z rodziną. W momencie powodzi nastolatek znajdował się na zewnątrz, był więc świadkiem tego, jak żywioł zabiera ze sobą różne przedmioty.

W pewnym momencie zauważył, że nurt rzeki ciągnie ze sobą mężczyznę, strażaka. Nastolatek instynktownie rzucił się na pomoc. Internauci są zachwyceni jego postawą!


JAK INFORMOWAŁ PORTAL „ŻYCIE”: SAM JEJ WIDOK NA NIEBIE WYWOŁUJE WIELKĄ GROZĘ. W ŚRODĘ POJAWIŁA SIĘ NAD POLSKĄ. CZYM JEST SUPERKOMÓRKA BURZOWA I JAK POWSTAJE? EKSPERCI ODPOWIADAJĄ