Prezenterka już od niemal dwóch lat związana jest z Telewizją Polską i wsławiła się jako prowadząca programu "Pytanie na śniadanie". Zastępczyni Marceliny Zawadzkiej szybko zdobyła sympatię publiczności, która natychmiast zaczęła interesować się jej życiem prywatnym.

Prezenterka nie należy do najbardziej skrytych osób - chętnie publikuje na swoim Instagramie kulisy z prywatnego życia, a także chwali się swoimi wyczynami w pasji, jaką jest... gotowanie. Głównym bohaterem jej mediów społecznościowych jest jednak jej syn Maks, który stanowi oczko w głowie prezenterki.

Wczoraj chłopiec obchodził swoje siódme urodziny, o czym gwiazda nie zapomniała wspomnieć na swoim Instagramie. Pochwaliła się także zdjęciami z przyjęcia urodzinowego, a także... niezwykłym wypiekiem przyrządzonym specjalnie na tę okazję.

"Mama i syn to super team"

Opczowska to jedna z tych gwiazd, które idealnie balansują pomiędzy życiem rodzinnym a zawodowym. Dziennikarka łączy karierę z macierzyństwem wręcz wzorowo - w ciągu zabieganych dni zawsze znajduje czas dla syna, wokół którego obraca się cały świat gwiazdy.

Prezenterka śniadaniówki wielokrotnie z ogromną czułością wypowiadała się na temat chłopca i zwierzała się, że jest on najlepszym co przytrafiło jej się w całym życiu.

"Jesteśmy dla siebie całym światem. Zawsze jesteśmy razem. Maks często powtarza: „Mama i syn to super team”. Jest to dziecko, które spadło mi z nieba. Ma dobre serce, bardzo często mnie uczy pokory i niekomentowania wszystkiego, potrafi wytłumaczyć każdą słabość drugiego człowieka. Wynagradza mi wszystkie smutki, które spotkały mnie w życiu" - wyznała Opczowska w jednym z wywiadów.

Nic więc dziwnego, że siódme urodziny syna były dla dziennikarki wielkim wydarzeniem. Należycie się do niego przygotowała - wyprawiła chłopcu huczne przyjęcie, a także wzięła w swoje ręce przygotowanie tortu, który zaparł internautom dech w piersiach! W komentarzach pod postem gwiazdy fani składali Maksowi najlepsze życzenia.

fot. Instagram
fot. Instagram

Takiej mamy Maksowi pozazdrościłoby niejedno dziecko!

Zobacz także: Festiwal autorstwa Pawła Królikowskiego trwa w najlepsze. Pojawiła się na nim Julia Królikowska. Jak obecnie wygląda córka uwielbianego aktora

Może cię zainteresować: Monika Olejnik w jednym z wywiadów nie wytrzymała. Przerwała wypowiedź gościa w dość nietypowy sposób

Pisaliśmy również o: Kolejne kontrowersje wokół Harry'ego i Meghan. Wykluczyli rodzinę królewską z najważniejszego wydarzenia. Księżna Kate jest zdruzgotana