Najnowsze informacje, które właśnie trafiły do sieci są niezwykle zaskakujące. Dotychczas nikt o tym nie wiedział, prawda wyszła na jaw dopiero teraz! Monika Olejnik w jednym z wywiadów nie wytrzymała. Przerwała wypowiedź gościa w dość nietypowy sposób... Internauci są zaskoczeni takim zachowaniem. Co takiego zrobiła dziennikarka?

Monika Olejnik to bez cienia wątpliwości dziennikarka należąca do grona najlepszych i najbardziej cenionych w show – biznesie. Kobieta przeprowadza wywiady zarówno telewizyjne, jak i radiowe czy w prasie. Swoją dziennikarską przygodę rozpoczęła już w roku 1981, a jej kariera pnie się do góry nieustannie.

Związana była z różnymi stacjami i rozgłośniami, jak Radio Zet czy TVN. Flagowym programem, który prowadzi dziennikarka jest “Kropka nad I", w którym przeprowadza wywiady z politykami podejmując się naprawdę odważnych tematów. W mediach pojawiło się nawet stwierdzenie, że niektórzy boją się wywiadów z Moniką Olejnik!

Tego nikt się nie spodziewał!

Sytuacja wydarzyła się w roku 2015. Kobieta przeprowadzała wywiad radiowy z Markiem Kamińskim. Kiedy mężczyzna w swojej wypowiedzi użył nazwy konkurencyjnej rozgłośni, dziennikarka... rzuciła w niego długopisem! Gość jednak natychmiastowo zrozumiał swój błąd oraz żartobliwy gest ze strony dziennikarki.JAK INFORMOWAŁ PORTAL „ŻYCIE”: SAM JEJ WIDOK NA NIEBIE WYWOŁUJE WIELKĄ GROZĘ. W ŚRODĘ POJAWIŁA SIĘ NAD POLSKĄ. CZYM JEST SUPERKOMÓRKA BURZOWA I JAK POWSTAJE? EKSPERCI ODPOWIADAJĄ