Mija już wiele miesięcy odkąd Harry i Meghan na dobre zrzekli się królewskich tytułów i zrezygnowali z pełnienia funkcji na brytyjskim dworze. Po wyprowadzce do Stanów Zjednoczonych para ułożyła sobie życie na nowo - założyli pierwszą firmę producencką, podpisali kontrakty ze Spotify i Netflixem, a także spełniali się podczas pracy charytatywnej.

Powód wyjazdu małżeństwa przez długi czas owiany był tajemnicą - aż do przełomowego wywiadu, jakiego Harry i Meghan udzielili Oprah Winfrey. To właśnie wtedy wyjawili sekrety dworskiego życia, a także... pochwalili się radosną nowiną!

Para wyjawiła bowiem, że spodziewa się córeczki. Dziewczynka przyszła na świat już 4 czerwca i otrzymała dumne imię Lilibet. Niestety, od czasu narodzin malucha wokół małżeństwa znów zrodziły się kontrowersje... Czego dotyczą?

Harry i Meghan nie mają zamiaru zakopać wojennego toporu

Odkąd mała Lilibet przyłączyła się do rodziny byłych monarchów, media natychmiast podjęły temat chrzcin malucha. Starszy brat dziewczynki, Archie, został ochrzczony w wieku dwóch miesięcy w kaplicy zamku Windsor - w prasie pojawiły się pogłoski, że to właśnie tam Harry chciałby ochrzcić również swoje drugie dziecko. Plotki te szybko zostały jednak zdementowane przez portal "New Idea", który dotarł do zupełnie sprzecznych informacji...

Informator portalu podał bowiem, iż Sussexowie postawili tym razem na skromną uroczystość w otoczeniu kilku celebrytów, matki Meghan oraz... ani jednego z członków rodziny królewskiej. Ta wieść była dla wielu ogromnym zaskoczeniem.

"Meghan chce, żeby ceremonia była supermała. Będzie uwzględniała garść celebryckich przyjaciół wraz z matką Dorią. Rodzina królewska nie zostanie zaproszona. Ona nie pozwoli im nawet oglądać tego podczas połączenia na Zoomie. Prawdopodobnie z czystej złośliwości" - wyjawił informator.

Wydawałoby się, że zwaśnionej z Sussexami rodziny królewskiej taki krok nie zdziwi - okazuje się jednak, że jedna osoba jest naprawdę niezadowolona z takiego obrotu spraw...

Jest nią żona księcia Williama - Kate, która na wieść o decyzji pary była szczerze zdruzgotana. Od dawna usiłuje ona bowiem pogodzić braci, a takie zagranie ze strony Harry'ego z pewnością nie przyczyni się do polepszenia jego stosunków z Williamem.

"Została wpisana na czarną listę jednego z najbardziej formujących rodzinnych wydarzeń w życiu dziecka. Jest zdruzgotana" - cytuje portal.

Póki co na światło dzienne nie wyszły jeszcze inne szczegóły dotyczące ceremonii. Z pewnością można się jednak spodziewać kolejnych niespodzianek...

Zobacz także: Martyna Wojciechowska o rozstaniu z mężem. Niewiele osób wiedziało, z czym zmagała się przez lata

Może cię zainteresować: Wielka radość w domu Marty Kaczyńskiej. Córka byłego prezydenta ma powód do świętowania

Pisaliśmy również o: Beata Ścibakówna i Jan Englert przeżyli bardzo stresujące wakacje. To nieprawdopodobne, co się wydarzyło nad Bałtykiem