Marta Kaczyńska, czyli córka tragicznie zmarłej pary prezydenckiej, Marii i Lecha Kaczyńskich, od lat jest obecna w mediach. Ogromne emocje budzi jej życie prywatne oraz uczuciowe.

Swego czasu do mediów co rusz docierały kolejne emocjonujące doniesienia na temat związków Marty Kaczyńskiej. Obecnie wygląda na to, że dobrze jej się wiedzie z trzecim mężem. Ba, w jej domu zapanowała teraz wielka radość!

Wielka radość w domu Marty Kaczyńskiej

Życie miłosne Marty Kaczyńskiej zawsze było ogromnie interesujące dla mediów. Córka zmarłego prezydenta była aż trzykrotnie mężatką.

W bardzo młodym wieku poślubiła kolegę ze studiów, Piotra. Para szybko doczekała się pierwszego dziecka, jednak po czasie ich miłość się wypaliła.

Marta Kaczyńska / YouTube:  eOstroleka
Marta Kaczyńska / YouTube: eOstroleka

Następnie Marta Kaczyńska ponownie się zakochała, choć jak sama wyznała, nie szukała miłości. Wybrankiem Kaczyńskiej był prawnik, Marcin Dubieniecki.

Córka byłego prezydenta ma powód do świętowania

W dniu ślubu fotoreporterzy zauważyli zaokrąglony brzuszek Marty Kaczyńskiej. Krótko po ślubie małżeństwo powitało na świecie kolejną córeczkę. Jednak i ten związek szybko się zakończył.

Wtedy w życiu Marty Kaczyńskiej pojawił się przystojny biznesmen, Piotr. Para wzięła ślub trzy lata temu i właśnie teraz świętuje kolejną rocznicę ślubu.

Marta Kaczyńska / YouTube:  Blogpressportal
Marta Kaczyńska / YouTube: Blogpressportal

Co ciekawe, w dniu ślubu z Piotrem, Marta Kaczyńska również była w ciąży. Kilka miesięcy po ceremonii para powitała na świecie syna.

JAK INFORMOWAŁ PORTAL „ZYCIE.NEWS”: MARTYNA WOJCIECHOWSKA W KOŃCU UJAWNIŁA KULISY ROZSTANIA Z PRZEMYSŁAWEM KOSSAKOWSKIM. ICH MAŁŻEŃSTWO SKOŃCZYŁO SIĘ Z DNIA NA DZIEŃ. CO SIĘ STAŁO

PORTAL INFORMACYJNY „ZYCIE.NEWS” PISAŁ RÓWNIEŻ O: MARYLA RODOWICZ CZEKAJĄ SPORE ZMIANY PO ROZWODZIE? KRÓLOWA POLSKIEJ ESTRADY DOSTAŁA NIESAMOWITE ZAPROSZENIE Z CZECH. MA TO ZWIĄZEK Z PEWNYM MĘŻCZYZNĄ

PORTAL INFORMACYJNY “ZYCIE.NEWS” INFORMOWAŁ TAKŻE O: MAŁGORZATA ROZENEK-MAJDAN PODZIELIŁA SIĘ ZASKAKUJĄCĄ INFORMACJĄ. NAJMŁODSZY SYN SPRAWIA JEJ JUŻ PIERWSZE PROBLEMY WYCHOWAWCZE. CO SIĘ WYDARZYŁO