Beata Ścibakówna jest jedną z najlepszych polskich aktorek. Swoje umiejętności aktorskie prezentuje zarówno na deskach teatru, jak i na wielkim ekranie, ale także podczas dubbingowania różnych postaci. Artystka w roku 1992 ukończyła Państwową Wyższą Szkołę Teatralną w Warszawie.

Historia związku Ścibakówny i Englerta

Jan Englert, 25 lat starszy od swojej żony także ukończył tę samą szkołę, co Beata Ścibakówna. Mężczyzna – podobnie jak kobieta – należy do grona wybitnych i uwielbianych przez tysiące Polaków aktorów polskich.

Dorobek aktora jest nieco większy aniżeli jego żony, lecz także zagrał w naprawdę wielu produkcjach, występował także na scenie teatru i dubbingował postaci. Otrzymał dużo nagród i wyróżnień za swoje wybitne osiągnięcia w karierze aktorskiej.

Związek Beaty Ścibakówny i Jana Englerta od lat budził ogromne kontrowersje i zdziwienie. Dlaczego? Głównie ze względu na dużą różnicę wieku między kobietą i mężczyzną, lecz nie tylko to było powodem.

Beata Ścibakówna i Jan Englert przeżyli bardzo stresujące wakacje

Jak Englert urodził się w roku 1943, Beata Ścibakówna zaś w 1968 – dzieli ich zatem aż 25 lat różnicy! Jednak nie to było powodem wątpliwości w powodzenie ich związku. Główną kwestią był fakt, że Ścibakówna była studentką, a Englert profesorem, który uczył ją na uczelni!

Tam właśnie się poznali i zakochali, a jakiś czas temu świętowali 25 – lecie ślubu. Jak widać, wiek to tylko liczba.

W ostatnim czasie Beata Ścibakówna i Jan Englert wybrali się na wakacjach nad morze. Okazuje się, że prawie doszło do tragedii.

Podczas plażowania nagle nad wodą pojawiła się trąba powietrzna. Na szczęście aktorzy szybko zareagowali - spakowali swoje rzeczy i wrócili do hotelu.

JAK INFORMOWAŁ PORTAL „ZYCIE.NEWS”: MARTYNA WOJCIECHOWSKA W KOŃCU UJAWNIŁA KULISY ROZSTANIA Z PRZEMYSŁAWEM KOSSAKOWSKIM. ICH MAŁŻEŃSTWO SKOŃCZYŁO SIĘ Z DNIA NA DZIEŃ. CO SIĘ STAŁO

PORTAL INFORMACYJNY „ZYCIE.NEWS” PISAŁ RÓWNIEŻ O: MARYLA RODOWICZ CZEKAJĄ SPORE ZMIANY PO ROZWODZIE? KRÓLOWA POLSKIEJ ESTRADY DOSTAŁA NIESAMOWITE ZAPROSZENIE Z CZECH. MA TO ZWIĄZEK Z PEWNYM MĘŻCZYZNĄ

PORTAL INFORMACYJNY “ZYCIE.NEWS” INFORMOWAŁ TAKŻE O: MAŁGORZATA ROZENEK-MAJDAN PODZIELIŁA SIĘ ZASKAKUJĄCĄ INFORMACJĄ. NAJMŁODSZY SYN SPRAWIA JEJ JUŻ PIERWSZE PROBLEMY WYCHOWAWCZE. CO SIĘ WYDARZYŁO