Małgorzata Rozenek-Majdan i Radosław Majdan po powrocie ze szwedzkiej wycieczki kamperem zdecydowali sie na odpoczynek w nieco bardziej wygodnych i luksusowych warunkach, a ich wybór padł na Włochy.

Luksus nad włoskim jeziorem Garda

Po dotarciu na miejsce, zatrzymali się w ekskluzywnym hotelu, gdzie oddają się wyłącznie przyjemnościom. Delektują się wybornymi daniami i drogimi winami, a towarzyszą im przyjaciele.

Pewnego razu, w trakcie kolacji, którą Majdanowie konsumowali w towarzystwie Omena Mensach i Rałał Brzoska, nastały chwile prawdziwej grozy. W jednej chwili nastąpiło gwałtowne załamanie pogody i rozpętała się potworna burza. Silne opady deszczu i gradobicie wywołały w Małgorzacie paniczny strach - Nie wiem, czy to słyszycie, ale powiem wam, że my walczymy tu z żywiołem. Po prostu my jesteśmy łowcami burz. Naprawdę mamy tutaj ekstremalne sytuacje. Nałożono nam specjalne folie, żeby nas chronić, ale to niewiele daje – opowiadała w mediach społecznościowych.

Kolejny dzień przyniósł na szczęście piękną pogodę sprzyjającą wspólnemu spędzaniu czasu w gronie przyjaciół, co Majdanowie z Omeną i jej mężem skrzętnie wykorzystali ciesząc się z uroków klimatu włoskiego słońca.

Wyświetl ten post na Instagramie.

Post udostępniony przez Radosław Majdan (@r_majdan)

Wszystko wskazuje na to, że połączenie cudownego włoskiego klimatu z radosna atmosferą spotkań z przyjaciółmi, jest idealną mieszanką stanowiącą receptę na odpoczynek i relaks na luksusowym jachcie, z którego widać piękno włoskiego otoczenia, którym Małgorzata Rozenek-Majdan mocno się zachwycała na wrzuconym filmiku na InstaStories.

Co o tym sądzicie?

O tym się mówi: Filip Chajzer wziął udział w bardzo interesującej akcji. Chodzi o bezpieczeństwo najmłodszych

Zerknij: Ten serial gromadził przed telewizorami wszystkich Polaków. "Niewolnica Isaura" to największy hit czasów PRL-u. Warto sobie o nim przypomnieć

Nie przegap też tego: Małgorzata Rozenek – Majdan ponownie w podróży. Znowu spotkały ją ekstremalne przygody. Fani drżą z niepokoju