Jedna z najbardziej uwielbianych celebrytek polskiego show – biznesu, Małgorzata Rozenek – Majdan po raz kolejny wyjechała w podróż - tym razem służbową. Okazuje się, że znowu spotkały ją ekstremalne przygody. Fani drżą z niepokoju... O czym mowa?

Jak wiadomo, związek Małgorzaty Rozenek – Majdan oraz Radosława Majdana jest jednym z najbardziej medialnych i głośnych związków w polskim show – biznesie. Zarówno Perfekcyjna Pani Domu, jak i piłkarz chętnie dzielą się w sieci sytuacjami, które spotykają ich w życiu prywatnym, pokazują swoje pociechy oraz pupili. Cała ich spora rodzinka ma w sieci naprawdę wielu fanów, którzy uwielbiają oglądać ich perypetie.

Ostatnio pisaliśmy o fantastycznych przygodach na wypadzie w Szwecji – okazuje się, że tuż po powrocie Małgorzata Rozenek z mężem ponownie wybrali się w podróż!

Tego się nie spodziewali!

Tym razem wybrali się do Włoch - w celach służbowych. Podczas kolacji w jednej z restauracji znajdujących się na łodzi tuż nad celebrytami szalała potężna burza!

- Zobaczcie, takiej wielkości grad tutaj pada. Jesteśmy łowcami burz. Jeżeli poszukujecie lodu do drinków, to my ogarniamy temat. Naprawdę mamy tutaj ekstremalne sytuacje. Zobaczcie te pioruny z tyłu. My uwielbiamy ekstremalne sytuacje i po raz kolejny te ekstremalne sytuacje szukają nas - powiedziała.

Małgorzta Rozenek/ plotek.pl

JAK INFORMOWAŁ PORTAL „ŻYCIE”: SAM JEJ WIDOK NA NIEBIE WYWOŁUJE WIELKĄ GROZĘ. W ŚRODĘ POJAWIŁA SIĘ NAD POLSKĄ. CZYM JEST SUPERKOMÓRKA BURZOWA I JAK POWSTAJE? EKSPERCI ODPOWIADAJĄ