Prowadzący sniadaniówkę jako ojciec dba o bezpieczeństwo synka w każdej chwili. Ostatnimi czasy zaangazował się w akcję "Kocham to dbam", przy okazji której daje wsparcie swojemu synkowi.

Filip Chajzer dobrze wie, jakie zagrożenia czyhają na dzieci i młodzież?

W gronie młodego pokolenia dziennikarzy, Filip Chajzer jest zdecydowanie jednym z najbardziej rozpoznawalnych przedstawicieli tej grupy. Swoją karierę w show-biznesie buduje juz od wielu lat, ciesząc sie popularnością i zainteresowaniem opinii publicznej.

Ze stacją TVN już dawno związał się na stałe. To w TVN oglądamy dziennikarza w najbardziej znanych programach. Tworząc duet z Małgorzatą Ohme, prowadzi program sniadaniowy "Dzień Dobry TVN". Prowadzący uzupełniają się wprost idealnie i jak widać za każdym razem, rozumieją się bez zbędnych słów.

Dzięki ich wzajemnej relacji, po każdym z odcinków pojawia sie fala komentarzy na instagramowym koncie programu "Dzień Dobry TVN", gdyż wielu widzów uważa ten program za swój ulubiony.

Filip Chajzer zdecydował się na wzięcie udziału w akcji "Kocham To Dbam", która jest ogólnopolskim programem traktującym o bezpieczeństwie i ma w swojej ofercie ubezpieczenia NNW (od nieszczęśliwych następstw) przenznaczone dla dzieci i młodzieży w standardzie najwyższym od 39 złotych na rok.

Ta kusząca propozycja została odpowiednio wynegocjonowana i powstała w wyniku specjalistycznych analiz i sporego doświadczenia zdobytego przez wiele lat w zakresie bezpieczeństwa dzieci i młodzieży.

To właśnie najmłodsi najczęściej ulegają nieszczęśliwym wypadkom, co wygenerowało lukratywny pomysł akcji ubezpieczeniowej dla dzieci i młodzieży, aby w razie nieszczęśliwego zdarzenia rodzice lub prawni opiekunowie nie musieli się kłopotać ograniczonymi możliwościami finansowymi.

Co o tym sądzicie?

O tym się mówi: Szymon Hołownia dopiekł Donaldowi Tuskowi w programie na żywo? Szef Platformy nie będzie zadowolony. O co chodzi

Zerknij: Zaskakujące wyznanie Ewy Chodakowskiej. Okazuje się, że inne gwiazdy mają takie same poglądy. O co chodzi