W ostatnim czasie bardzo głośno jest o Martynie Wojciechowskiej i Przemku Kossakowskim, choć nie z takich powodów jakich by chcieli. Po rozstaniu oboje starają się teraz udowodnić, że życie toczy się dalej.

Jak podaje portal pomponik.pl, podróżniczka opublikowała zdjęcie w mediach społecznościowych, które pokazuje, że wcale nie jest samotna i ma na kogo liczyć.

Ważne wsparcie dla gwiazdy TVN

Martyna Wojciechowska i Przemek Kossakowski wydali już osobne oświadczenia w sprawie rozstania, które sugerują, że to właśnie dziennikarz podjął tą trudną decyzję o rozstaniu.

Podróżniczka wcale też nie ukrywała, że była zaskoczona takim obrotem sytuacji i jest to trudny czas dla niej oraz jej córki Marysi, która również mocno zżyła się z partnerem mamy.

Na szczęście Martyna Wojciechowska i jej córka mogą się obecnie wzajemnie wspierać i obecnie spędzają wspólnie razem czas nad morzem.

„Moja Marysia każdego dnia przypomina mi… JAK CIESZYĆ SIĘ ŻYCIEM! #IAMENOUGH Wspaniałego czwartku nam wszystkim życzę! M.” – napisała gwiazda TVN na Instagramie.

We wpisie można zobaczyć zdjęcie dziewczynki z plaży. Jak widać, nastolatka skutecznie pociesza swoja sławną mamę po rozstaniu z Przemkiem Kossakowskim sprawiając, że wcale nie czuje się samotna.

Myślicie, że to ostateczny koniec małżeństwa podróżniczki?

Zobacz, o czym jeszcze pisaliśmy w ostatnich dniach: Nie każdy otrzyma pieniądze z 500 plus w tym miesiącu. Trzeba pamiętać o zmianach, które wprowadzono w świadczeniach. O co dokładnie chodzi

Jak informował portal „Życie.news”: Zaledwie 2 procent populacji na całym świecie może pochwalić się tym typem osobowości. Wiele osób sprawdza czy ma te cechy i atrybuty

Z życia znanych ludzi informowaliśmy o: Doda ujawniła, że przeżywała naprawdę koszmarne chwile w życiu prywatnym. Wiadomo co się działo z popularną piosenkarką w ostatnim czasie

Sprawdź także ten artykuł: Magda Gessler ma doczepiane włosy? Dowodem są pewne zdjęcia. Słynna restauratorka ostro komentuje doniesienia swojego dawnego stylisty