Ewa Wachowicz, jako odnosząca sukcesy prezenterka i modelka, z pewnością nie może narzekać na brak zainteresowania wśród płci przeciwnej. Przez kilka lat była żoną dziennikarza Przemysława Osuchowskiego, z którym doczekała się córki Aleksandry.

Chociaż małżeństwo to uchodziło za naprawdę szczęśliwe i udane, to wkrótce para oznajmiła wszystkim, że postanowiła się rozstać... Jak od tamtej pory wygląda miłosne życie Wachowicz?

Wachowicz znów zakochana?

Okazuje się, że szczęście Wachowicz i Osuchowskiego było tylko pozorne - chociaż para perfekcyjnie prezentowała się na salonach i odnosiła sukcesy zawodowe, to ich prywatność pozostawiała wiele do życzenia...

"Są piękni i bogaci, ale to Ewa ciągnęła ostatnio ten cały wózek. Może miała dość? Na co jej starszy facet, na którego musi tyrać? Ona miała na głowie dom, firmę, a on jej jeszcze robił wyrzuty o wszystko. Wszyscy się zastanawiali, po co młodej, zaradnej dziewczynie taki problem" - opowiedziała "Faktowi" osoba blisko związana z parą.

Trwający prawie dekadę związek z dziennikarzem kosztował lubianą prezenterkę mnóstwo energii - chociaż zaraz po rozstaniu chciała powrócić do randkowania, to jej próby poszukiwania miłości spełzały na niczym. Wszystko zmieniło się jednak w momencie, kiedy poznała Sławomira Kowalewskiego.

Przez pewien czas ta szczęśliwa wiadomość nie była dostępna szerszej publice - para bardzo skrzętnie ukrywała swój związek. Kiedy jednak cztery lata temu zakochani postanowili pojawić się razem na salonach, wywołali prawdziwą sensację.

Według pogłosek para spotyka się już od 2015 roku, a zaledwie po kilku miesiącach znajomości zakochani mieli zamieszkać razem w domu Wachowicz pod Krakowem. Nie przeszkodziła im także wielomiesięczna pandemia i izolacja.

"Była to największa próba dla ich związku. Na szczęście okazało się, że miesiące izolacji tylko umocniły ich uczucie. Dziś są równie zakochani jak wtedy, gdy się poznali" - twierdzi jeden z tygodników.

Wszyscy fani trzymają kciuki za powodzenie związku!

Zobacz także: Monika Richardson pochwaliła się kolejnym zdjęciem z nowym partnerem. Internauci są zachwyceni widokiem zakochanych

Może cię zainteresować: To już oficjalne. Spore zmiany w programie 500 plus wejdą w życie już niebawem. Tysiące Polaków martwi się o swoją posadę. O co chodzi

Pisaliśmy również o: Internauci są oczarowani nowym wpisem Cezarego Pazury na Instagramie. Jego żona ma ogromne powody do szczęścia