Na początku roku głównym tematem w mediach było rozstanie Zbigniewa i Moniki Zamachowskich. Do dziś jest to jedna z głośniejszych medialnych spraw tego roku.

Monika Richardson pochwaliła się kolejnym zdjęciem z nowym partnerem

Kilka miesięcy temu w sieci pojawiły się zdjęcia Zbigniewa Zamachowskiego, który wyprowadzał się z mieszkania swojej byłej partnerki – Moniki Richardson, które znajdowało się na warszawskim Żoliborzu.

Co więcej, Monika Richardson postanowiła, że nie będzie zbyt długo rozpaczać po rozstaniu i jest gotowa na to, aby na nowo doświadczyć miłości i szczęścia. Okazuje się, że w tym co mówiła jest ziarno prawdy.

Zarówno sama Monika Richardson, jak i jej nowy partner – Konrad Wojterkowski potwierdzili, że faktycznie są w związku. Według informacji podanych przez serwis Fakt, mężczyzna jest biznesmenem, jego własnością jest bowiem Grupa #BeReady.

Internauci są zachwyceni tym widokiem

Monika Richardson i Konrad Wojterowski zakochali się w sobie po uszy! Spędzają ze sobą każdą wolną chwilę.

W ten weekend wybrali się nawet do swoich znajomych do Krakowa. Monika Richardson zdradziła, że bardzo lubią to miasto, a jeszcze bardziej swoje towarzystwo. Wyglądają na bardzo szczęśliwych.

JAK INFORMOWAŁ PORTAL „ZYCIE.NEWS”: MARTYNA WOJCIECHOWSKA W KOŃCU UJAWNIŁA KULISY ROZSTANIA Z PRZEMYSŁAWEM KOSSAKOWSKIM. ICH MAŁŻEŃSTWO SKOŃCZYŁO SIĘ Z DNIA NA DZIEŃ. CO SIĘ STAŁO

PORTAL INFORMACYJNY „ZYCIE.NEWS” PISAŁ RÓWNIEŻ O: MARYLA RODOWICZ CZEKAJĄ SPORE ZMIANY PO ROZWODZIE? KRÓLOWA POLSKIEJ ESTRADY DOSTAŁA NIESAMOWITE ZAPROSZENIE Z CZECH. MA TO ZWIĄZEK Z PEWNYM MĘŻCZYZNĄ

PORTAL INFORMACYJNY “ZYCIE.NEWS” INFORMOWAŁ TAKŻE O: MAŁGORZATA ROZENEK-MAJDAN PODZIELIŁA SIĘ ZASKAKUJĄCĄ INFORMACJĄ. NAJMŁODSZY SYN SPRAWIA JEJ JUŻ PIERWSZE PROBLEMY WYCHOWAWCZE. CO SIĘ WYDARZYŁO