Cezary Pazura to 57-letni aktor, który debiutował już w latach 80. XX wieku. Jednak prawdziwą sławę przyniosły mu szczególnie lata 90., w tym występ w produkcji „Kroll” Władysława Pasikowskiego oraz „Psy”, „Psy 2” oraz główna rola w filmie „Kiler”.

Teraz aktor pojawia się w innych produkcjach, jednak z reguły są to role mniej znaczące. Prowadzi także własny kanał w serwisie YouTube, a setki tysięcy fanów ochoczo śledzą jego działalność.

Cezary Pazura opublikował urocze zdjęcie z żoną

Cezary Pazura należy do grona najbardziej popularnych i utalentowanych polskich aktorów. Mężczyzna znany jest zarówno młodszym widzom, jak i starszym.

Cezary Pazura jest aktorem zarówno telewizyjnym, jak i teatralnym. Ponadto, mężczyzna jest komikiem i często podkłada głos w produkcjach animowanych dla dzieci.

Pomimo, iż życie zawodowe aktora jest niebywale bogate i bardzo dużo się w nim dzieje, a mężczyzna bardzo chętnie dzieli się wszystkim na swoim profilu w mediach społecznościowych, to jednak informacji o życiu prywatnym nie przekazuje fanom tak często.

Edyta Pazura ma ogromne powody do szczęścia

Tym razem Cezary Pazura zrobił jednak wyjątek i opublikował prywatne zdjęcie na swoim Instagramie. Pozuje na nim ze swoją żoną – Edytą. Trzeba przyznać, że wyglądają naprawdę uroczo.

Edyta ubrana jest w białą suknię, a na głowie na wianek. Cezary natomiast ma na sobie garnitur. Czyżby para odnowiła przysięgę małżeńską? Ich stroje właśnie na to wskazują.

Pod zdjęciem Cezary Pazura wyznał, jak szalenie kocha swoją piękną żonę i nazwał ją nawet „kobietą swojego życia”. Internauci byli oczarowani jego wyznaniem.

JAK INFORMOWAŁ PORTAL „ZYCIE.NEWS”: MARTYNA WOJCIECHOWSKA W KOŃCU UJAWNIŁA KULISY ROZSTANIA Z PRZEMYSŁAWEM KOSSAKOWSKIM. ICH MAŁŻEŃSTWO SKOŃCZYŁO SIĘ Z DNIA NA DZIEŃ. CO SIĘ STAŁO

PORTAL INFORMACYJNY „ZYCIE.NEWS” PISAŁ RÓWNIEŻ O: MARYLA RODOWICZ CZEKAJĄ SPORE ZMIANY PO ROZWODZIE? KRÓLOWA POLSKIEJ ESTRADY DOSTAŁA NIESAMOWITE ZAPROSZENIE Z CZECH. MA TO ZWIĄZEK Z PEWNYM MĘŻCZYZNĄ

PORTAL INFORMACYJNY “ZYCIE.NEWS” INFORMOWAŁ TAKŻE O: MAŁGORZATA ROZENEK-MAJDAN PODZIELIŁA SIĘ ZASKAKUJĄCĄ INFORMACJĄ. NAJMŁODSZY SYN SPRAWIA JEJ JUŻ PIERWSZE PROBLEMY WYCHOWAWCZE. CO SIĘ WYDARZYŁO