Monika Olejnik to dziennikarka znana wszystkim Polakom głównie z programu "Kropka nad i", w którym daje pokaz swojego ciętego języka. Jej ostre uwagi w kierunku polityków wprawiły niejedną osobę w osłupienie - okazuje się jednak, że prywatnie Olejnik jest o wiele pogodniejszą osobą, niż może się wydawać.

Zaledwie kilka dni temu gwiazda obchodziła swoje 65. urodziny. Chociaż dla wielu osób taki wiek może wydawać się już podeszłym, to dziennikarka udowadnia, że życie nie kończy się po czterdziestce. Jaki jest sekret młodego wyglądu gwiazdy?

Olejnik zachwyca młodym ciałem

Każdy, kto kiedykolwiek widział dziennikarkę w bikini lub sportowym stroju, z pewnością nie mógł uwierzyć, że już niedługo będzie mieć ona na karku 70 lat. Figury mogłaby jej pozazdrościć niejedna młoda kobieta!

fot. Instagram
fot. Instagram

Styl życia dziennikarki może być dla wielu ogromną inspiracją. Pomimo wieku, chętnie wskakuje ona w sportowy strój i idzie uprawiać jogging, a także ćwiczy w domu. Chętnie wybiera ćwiczenia wzmacniające mięśnie brzucha, a bieganiu nie przeszkadzają jej nawet wakacje i wyjazdy. To samozaparcie doskonale widać po jej sylwetce!

fot. Instagram
fot. Instagram

Kiedy spojrzy się na Olejnik, trudno uwierzyć, że skończyła ona już 65 lat. Jej nogi są szczupłe i umięśnione, a brzuch płaski i wyrzeźbiony. Takiej figury wszyscy możemy jej tylko pozazdrościć!

Zobacz także: Ciężarna Zofia Zborowska przeszła metamorfozę. Przy okazji podzieliła się ważnymi przemyśleniami. Te słowa mogą pomóc wielu kobietom

Może cię zainteresować: Alicja Ostolska z "M jak miłość" ma dopiero 19 lat, a już wciągnął ją świat przepychu. Jej publikacje nie pozostawiają złudzeń

Pisaliśmy również o: Rodzinna sielanka trwa w najlepsze. Małgorzata Rozenek – Majdan podróżuje z najbliższymi kamperem. Fani są zachwyceni wyprawą