Jakiś czas temu Zofia Zborowska dołączyła do polskich celebrytek w stanie błogosławionym. Zapewniło jej to sporo uwagi ze strony internautów - ciąże i porody gwiazd są bowiem jednym z najgorętszych tematów polskiego show-biznesu. Zborowska chętnie dzieli się swomi przemyśleniami podczas ciąży, a także odpowiada na liczne pytania fanów.

Ostatnio aktorka postanowiła nieco się odprężyć w tym wymagającym czasie i wybrała się do fryzjera. Podczas siedzenia w fotelu i poddawania się zabiegom postanowiła urządzić na swoim Instagramie "Q&A", w którym odpowiadała na pytania swoich fanów. O co zapytano Zborowską?

Wielka metamorfoza oraz słowa otuchy

Nie był zaskoczeniem fakt, iż większość pytań ze strony internautów obracała się wokół tematów ciąży, porodu i macierzyństwa. Zborowska dzielnie jednak odpowiadała na wszystkie kwestie nurtujące jej fanów. Dowiedzieli się oni między innymi, że aktorka boi się rozwiązania, oraz kiedy się go spodziewa.

W wirze pytań Zborowska znalazła czas na to, by wesprzeć inne młode matki. Wyraziła swoją opinię na temat posiadania cellulitu oraz rozstępów. Te słowa mogą naprawdę pomóc wielu kobietom, które po ciąży utraciły wymarzoną sylwetkę!

"Dziewczyny, nie martwcie się takimi rzeczami! Tak, mam cellulit, zrobiły mi się rozstępy, ale nie to jest teraz istotne. Będziemy z nim walczyć po porodzie jeśli będziemy miały na to ochotę, bo może się okazać, że pokochamy swoje nowe ślady na ciele. Mi też było przykro na początku zaakceptować te zmiany, ale im dalej w las, tym bardziej staram się je pokochać" - zaapelowała aktorka.

Po skończonych fryzjerskich zabiegach Zborowska pochwaliła się efektami. Aktorka, która przez bardzo długi czas zachwycała wszystkich swoimi jasnymi włosami, postanowiła powrócić do naturalnych, ciemnych pasm. Poddała się także nawilżającym i regenerującym włosy zabiegom.

fot. Instagram
fot. Instagram

Aktorka nie zapomina o tym, że w ciąży trzeba o siebie dbać podwójnie!

Zobacz także: Klaudia Halejcio skarży się na trudności w macierzyństwie. Podzieliła się ważnym problemem. Internauci są oburzeni

Może cię zainteresować: Najnowsza prognoza pogody na weekend nie wygląda zbyt obiecująco. Czy to oznacza, że czekają nas kolejne burze

Pisaliśmy również o: Rzecznik Praw Dziecka ostro o szczepieniach dzieci. Adam Niedzielski nie wytrzymał. Stanowczy komentarz w tej sprawie. O co chodzi