Zaledwie kilka tygodni temu Klaudia Halejcio doczekała się swojej pierwszej pociechy. Jej mała córeczka, Nel, przyszła na świat na początku czerwca i natychmiast stała się gwiazdą na instagramowym profilu aktorki. Halejcio chętnie publikuje zdjęcia maluszka, dzieląc się przy okazji radościami i trudnościami związanymi z macierzyństwem.

Przeważająca część wpisów aktorki przepełniona jest szczęściem i entuzjazmem związanym z zajmowaniem się córeczką - Halejcio postanowiła jednak poprosić fanów o pomoc w pewnej trudnej kwestii... O co zapytała?

Córka Klaudii Halejcio zaczyna sprawiać problemy?

Odkąd mała Nel pojawiła się na świecie, Halejcio nie posiada się z radości - chętnie dzieli się na Instagramie zdjęciami oraz anegdotkami związanymi z córeczką. Chociaż matczyne życie aktorki wyglądało niczym z bajki, to niedawno zaczęły pojawiać się pewne problemy... Gwiazda postanowiła poprosić fanów o pomoc.

"Teraz mam takie pytanie, prośbę, akt desperacji… Jak oduczyć dziecko noszenia na rękach? Bo przecież tę małą piranię jak odstawiam, to jest „bueee”, no jest dupa, no po prostu rozpieszczone to zostało przez dziadków i różne inne osoby, a teraz matka musi, spójrzmy prawdzie w oczy cierpieć" - wyżaliła się fanom celebrytka.

Słowa gwiazdy spotkały się z mieszanymi uczuciami wśród fanów. Wielu z nich współczuje i kibicuje zapracowanej matce; pojawiły się jednak głosy krytyki. Niektórzy internauci byli oburzeni słowami Halejcio.

"Jeszcze 2 miesiące i się samo oduczy. Takie małe zawsze chce być na rękach, to nie jest kwestia tego że ktoś przyzwyczaił. Może lepiej poczytać mądre książki zamiast zajmować się autopromocją i pełnym makijażem" - napisał jeden z internautów.

Tej opinii wtórowali inni, którzy skrytykowali Halejcio za to, że bardziej skupia się na własnym komforcie niż na dobru dziecka.

Czy aktorka weźmie sobie te głosy do serca?

Zobacz także: Zmiany w przepisach ruchu drogowego. Znacznie wyższe mandaty to nie wszystko. Wielu będzie niezadowolonych. Co się zmieni

Może cię zainteresować: Przemysław Czarnek o ważnej zmianie w polskim szkolnictwie. Podał nawet konkretną datę. O czym mowa

Pisaliśmy również o: Księżna Kate i księżę William oczekują na czwarte dziecko? Jeden wymowny gest Kate zaskoczył wszystkich. O co chodzi