Najnowsze fotki, które zamieszczane są w mediach społecznościowych Małgorzaty Rozenek – Majdan cieszą się ogromnym zainteresowaniem, a fani nie mogą się na nie napatrzeć! Perfekcyjna Pani Domu podróżuje z najbliższymi kamperem po obcym kraju. Fani są zachwyceni wyprawą! Widać, że pomimo przygód rodzinna sielanka trwa w najlepsze. Dokąd się wybrali?

Jak wiadomo, związek Małgorzaty Rozenek – Majdan oraz Radosława Majdana jest jednym z najbardziej medialnych i głośnych związków w polskim show – biznesie. Cała ich spora rodzinka ma w sieci naprawdę wielu fanów, którzy uwielbiają oglądać ich prywatne życie.

Ostatnio Majdanowie wybrali się na wczasy do Szwecji... kamperem! Trzeba przyznać, że to dość nietypowy sposób podróżowania przez celebrytów. Tym bardziej, że poza trójką dzieci z parą podróżuje także... czwórka psów! To musi być prawdziwe wyzwanie.

Rodzinna sielanka trwa w najlepsze!

Małgorzata Rozenek – Majdan z wielką chęcią relacjonuje na swoim Instagramie wszystkie przygody, jakie spotykają rodzinę w podróży, a fani nie mogę oderwać wzroku od tych zdjęć czy nagrań.

Rodzinka jest tak zżyta ze sobą, że ostatnio postanowili nawet... ubrać identyczne buty, czym również Perfekcyjna podzieliła się z fanami. Są zachwyceni!