W ostatnim czasie w mediach jest głośno zarówno o Edycie Górniak, jak i o Rafale Brzozowskim. Powody ich ostatniej popularności są jednak nieco odmienne.

Oboje nie narzekają na popularność

Nie da się ukryć, że Edyta Górniak jest niezwykle utalentowaną artystką. Jednak w ostatnim czasie rozgłos w sieci zawdzięcza swoim dość kontrowersyjnym poglądom na temat pandemii koronawirusa oraz szczepień. Wiele osób mocno skrytykowało artystkę, za jej wypowiedzi, które pojawiały się w mediach, jednak ona nic sobie z tego nie robiła.

Rafał Brzozowski w ostatnim czasie reprezentował natomiast nasz kraj na konkursie Eurowizji, co również odbiło się w mediach głośnym echem. Niestety, naszej reprezentacji nie udało się zdobyć wysokiego miejsca podczas rywalizacji.

Co takiego dzieje się w ich relacji?

Jak donosi portal Pomponik, jakiś czas przed wyjazdem na Eurowizję, Rafał Brzozowski pojawił się w domu Edyty Górniak w Zakopanem. Niedługo potem fotoreporterzy spotkali ich także na wspólnej kolacji!

Według informacji przekazanych przez portal Fakt, oba te spotkania wywiązały się z inicjatywy samego Rafała Brzozowskiego. Nie dało się jednak nie zauważyć, że Edyta Górniak czerpała z nich ogromną przyjemność. Jak się okazuje, para niebawem znów się zobaczy!

- Rafał ma znów odwiedzić Edytę w Zakopanem. Będą pracować nad nowym utworem, ale są też umówieni na wyprawę w góry – wyznał tajemniczy informator w rozmowie z dziennikarzami portalu Party.

Co więcej, zarówno Edyta Górniak, jak i Rafał Brzozowski wspólnie wyruszą w „Wakacyjną Trasę Dwójki”. Będziemy mogli zobaczyć ich także w najnowszych odcinkach „The Voice”. Edyta Górniak jest bowiem jurorką w programie, a Rafał Brzozowski poprowadzi nową edycję „The Voice Senior”.

JAK INFORMOWAŁ PORTAL „ŻYCIE”: KRZYSZTOF JACKOWSKI ZASKAKUJE KOLEJNĄ WIZJĄ. PADŁY NIEZWYKŁE SŁOWA. O CO CHODZI