Ostatnie kilka dni nie były najlepsze dla Agnieszka Kaczorowskiej. Tancerka i aktorka znana m.in. z serialu „Klan” napisała w mediach społecznościowych kilka słów za dużo.

Celebrytka skrytykowała „modę na brzydotę”, która według niej ostatnio zapanowała wśród kobiet. Nie podoba się jej, że obecnie bardziej eksponowane są wady niż zalety wyglądu.

Post wywołał lawinę krytycznych komentarzy nie tylko obserwujących Instagram aktorki ale także wielu innych osób z show-biznesu, m.in. Karoliny Korwin-Piotrowskiej, Zofii Zborowskiej, Katarzyny Nosowskiej.

Uznali oni, że wpis krzywdzi kobiety, które zmagają się z samoakceptacją lub które preferują naturalność. Pojawiły się też zarzuty, że Agnieszka Kaczorowska nie rozumie osób, które nie prowadzą „instagramowego życia”.

Celebrytka przeprasza

Ostatecznie aktorka, która obecnie oczekuje narodzin swojego drugiego dziecka zdecydowała się przeprosić wszystkie urażone osoby i zapewnić, że nie było to jej intencją.

Natomiast jasne jest, że Agnieszka Kaczorowska nie zmieniła swojego zdania, nawet pomimo krytyki.

„Mam prawo mieć swoją opinię i pogląd na dany temat. Niektórzy rozumieją i się zgadzają, inni nie rozumieją, jeszcze inni się nie zgadzają” – napisała tancerka.

Co o tym myślicie?

Zobacz, o czym jeszcze pisaliśmy w ostatnich dniach: Minister zdrowia zapowiedział wielkie luzowanie obostrzeń pandemicznych. Kto może oczekiwać dobrych wiadomości w najbliższym czasie

Jak informował portal „Życie.news”: Konflikt Mariana Lichtmana i menadżera Krzysztofa Krawczyka wciąż trwa. To nieprawdopodobne, jakiego SMS-a dostał przyjaciel artysty

Z życia znanych ludzi informowaliśmy o: Wielka radość w brytyjskiej rodzinie królewskiej! Na świecie jest już drugie dziecko Meghan Markle i księcia Harry’ego. Jakie imię dostała dziewczynka

Sprawdź także ten artykuł: Agata Młynarska pozbywa się niechcianych ubrań. Sprzedaje je w sieci, a dochód zostanie przeznaczony na szczytny cel. Fani popierają taką postawę