Od kiedy Meghan Markle oraz książę Harry ogłosili w lutym tego roku, że spodziewają się drugiego dziecka, fani pary nie mogli doczekać się dnia, kiedy maleństwo pojawi się na świecie. Jak się okazuje, wielki dzień nadszedł dokładnie 4 czerwca.

Ogromna radość!

Nie da się ukryć, że przyjście na świat każdego członka brytyjskiej rodziny królewskiej jest nagłaśniane w mediach, a Brytyjczycy bardzo interesują się tym faktem. Nie inaczej było i tym razem.

Jak podaje portal Super Express, drugie dziecko Meghan Markle oraz księcia Harry’ego przyszło na świat dokładnie 4 czerwca. Obecnie dumna mama oraz maluszek są już w domu. Obie czują się bardzo dobrze, a dziewczynka jest zdrowa i pełna sił.

Brytyjczycy od samego początku byli bardzo ciekawi, jakie imię nadadzą dziewczynce Meghan oraz Harry. Nikt chyba jednak nie spodziewał się takiego gestu ze strony pary.

Piękne imiona!

Okazuje się bowiem, że dziewczynka otrzymała imiona Lilbet Diana Mountbatten – Windsor. Pierwsze imię nadano maleństwu ku czci prababci, czyli królowej Elżbiety II, która była tak nazywana w czasach młodości przez członków swojej rodziny. Drugie imię to oczywiście pamiątka po matce księcia Harry’ego – tragicznie zmarłej księżnej Dianie.

Warto także zaznaczyć, że mimo iż obecnie Meghan Markle oraz książę Harry nie pełnią już obowiązków rodziny królewskiej, z których to sami zrezygnowali, to Lilibet Diana ma prawo do królewskiej korony. Jak podają media jest ona ósma w kolejce, tuż przed nią jest bowiem jej dwuletni brat – Archie.