Nie da się ukryć, że odkąd Meghan oraz Harry podjęli decyzję o wyjeździe z Wielkiej Brytanii w ich życiu wiele się zmieniło. Stosunki pomiędzy Sussexami a resztą rodziny królewskiej uległy znacznemu pogorszeniu.

Brytyjska rodzina królewska w końcu się pojedna?

Książe Harry nieustannie podejmuje decyzje, które dość mocno godzą w rodzinę królewską. Para nie tylko przeprowadziła się do Stanów Zjednoczonych i zrzekła się pełnienia funkcji królewskiej, ale również udzieliła kontrowersyjnego wywiadu.

Para gościła u Oprah Winfrey. Podczas ich długiej rozmowy podjęto wiele różnych tematów - tych mniej i bardziej drażliwych. Meghan opowiedziała o tym, jak w rodzinie królewskiej powiedziano jej, że są „obawy o kolor skóry” Archiego, gdy była w ciąży. Nie chciała jednak powiedzieć, kto był autorem tych słów.

Harry, Meghan/ Instagram: meghanmarkle_official
Harry, Meghan/ Instagram: meghanmarkle_official
Harry, Meghan/ Instagram: meghanmarkle_official

Książę Harry wyznał, że mimo „tak okrutnego i wrednego okresu” udało im się przetrwać, a Meghan urodzić zdrowego synka. Sprawę odejścia z rodziny królewskiej skomentował krótko: „zrobiliśmy, co musieliśmy zrobić”.

Książę Harry i Meghan Markle zostali zaproszeni na wyjątkowe święto

Teraz książę Harry i Meghan Markle mają szansę pojednać się z brytyjską rodziną królewską. Królowa Elżbieta zaprosiła Sussexów wraz z dziećmi na wyjątkowe święto – 70. rocznicę objęcia przez nią tronu.

Choć królowa Elżbieta zasiadła na tronie 6 lutego 1952 r. w dniu śmierci swojego ojca Jerzego VI, to czterodniowe obchody tego wyjątkowego wydarzenia zaplanowano na początek czerwca 2022 roku.

Królowa Elżbieta II i książę Harry. Źródło: Youtube BBC News
Królowa Elżbieta II i książę Harry. Źródło: Youtube BBC News

Jak informują media, królowa Elżbieta tęskni za wnukiem. Ponadto pragnie zobaczyć Archiego i jego siostrę, która niebawem pojawi się na świecie.

Meghan, Harry i Archie / YouTube:  Entertainment Tonight
Meghan, Harry i Archie / YouTube: Entertainment Tonight

To również może Cię zainteresować: NIEPRAWDOPODOBNE CO MIŁOŚĆ POTRAFI ZROBIĆ Z CZŁOWIEKIEM. PEWNA ZCHOROWANA STARUSZKA ZROBIŁA WSZYSTKO, BY UJRZEĆ SWĄ UKOCHANĄ, NIENARODZONĄ PRAWNUCZKĘ

Portal „Życie” pisał również o: PIERWSZA DAMA STANÓW ZJEDNOCZONYCH WYPOWIEDZIAŁA SIĘ NA TEMAT KRÓLOWEJ ELŻBIETY. PADŁY GORZKIE SŁOWA Z UST ÓWCZESNEJ PREZYDENTOWEJ

Jak informował również portal „Życie”: INTERNAUCI SĄ ZACHWYCENI TYM MINIATUROWYM DOMKIEM W ŚRODKU LASU. WNĘTRZE REZYDENCJI JEST ZASKAKUJĄCO PRAKTYCZNE. UROCZO, ELGANCKO I STYLOWO