Nie da się ukryć, że odkąd Meghan oraz Harry podjęli decyzję o wyjeździe z Wielkiej Brytanii w ich życiu wiele się zmieniło. Jakiś czas temu Harry oraz jego brat sami przyznali, że ich stosunki uległy znacznemu pogorszeniu.

Nowy pomysł nie spodobał się wszystkim

Ostatnie doniesienia jednak spowodowały niemałe zamieszanie wśród brytyjskiego społeczeństwa. Chyba nikt nie był gotowy na taki obrót spraw.

Jak przekazał portal Pomponik ostatnio Harry oraz Meghan postanowili otworzyć firmę produkcyjną, a dodatkowo podpisali także umowę z niezwykle popularnym w dzisiejszych czasach serwisem filmowym. Mowa tutaj o Netflixie.

- Skoncentrujemy się na tworzeniu treści, które informują, ale także dają nadzieję. Jako młodzi rodzice, tworzenie inspirujących programów rodzinnych jest dla nas również ważne – zaznaczyła para w jednym z ostatnich wywiadów dla New York Times.

Rodzina królewska jest oburzona!

- Jesteśmy niesamowicie dumni, że wybrali Netflix jako swój kreatywny dom i nie możemy się doczekać opowiadania razem z nimi historii, które mogą pomóc w budowaniu odporności i zwiększeniu zrozumienia dla odbiorców na całym świecie – wyjawił mężczyzna.

Okazuje się jednak, że decyzja pary nie spodobała się brytyjskiej rodzinie królewskiej. Sądzą oni, że zarówno Meghan jak i Harry chcą dorobić się na tragedii. Jak donoszą media jeden z pierwszych odcinków ma bowiem poruszać wydarzenia związane z księżna Dianą.

- Powszechnie wiadomo, że członkowie rodziny królewskiej źle patrzą na każdego, kto zagłębia się w osobiste zmagania Diany – brzmi fragment artykułu jednego z brytyjskich tabloidów.

Czy cała sytuacja jeszcze mocniej zaogni konflikt pomiędzy Williamem oraz jego bratem?

Jak informował portal „Życie”: FANI DŁUGO CZEKALI NA TĘ WIADOMOŚĆ. BARBARA KURDEJ - SZATAN WRESZCIE URODZIŁA. JAK WYGLĄDA DZIECKO GWIAZDY

Przypomnij sobie: NIESAMOWITE ZDJĘCIA BARBARY KURDEJ - SZATAN. FANI SĄ POD WRAŻENIEM. SYNEK GWIAZDY JEST NIESAMOWITY

Portal „Życie” pisał również: KATARZYNA CICHOPEK Z MĘŻEM WŁAŚNIE PODZIELILI SIĘ ZE ŚWIATEM RADOSNĄ NOWINĄ. W MEDIACH SPOŁECZNOŚCIOWYCH MAŁŻEŃSTWA POSYPAŁY SIĘ SZCZERE GRATULACJE