Niespełna miesiąc od pogrzebu Krzysztofa Krawczyka jesteśmy świadkami ogromnej medialnej kłótni, w którą zaangażowany jest menager i przyjaciel muzyka Andrzej Kosmala i wokalista zespołu Trubadurzy Marian Lichtman. Sytuacja staje się coraz bardziej napięta.

Konflikt Mariana Lichtmana i menadżera Krzysztofa Krawczyka wciąż trwa

Konflikt przybiera na sile a sam Lichtman nie zamierza siedzieć cicho i chętnie dementuje wszelkie oskarżenia pod jego kierunkiem. Jak wyznał Lichtman nie jest on niczemu winny a stał się obiektem internetowego hejtu tylko dlatego, że nie zgadza się z tym, co mówi menedżer.

Posty, które publikują mężczyźni w mediach społecznościowych raczej nie wskazują na to, że mogliby się oni niebawem pogodzić. Fani Krzysztofa Krawczyka są zasmuceni, że po śmierci muzyka wybuchła aż taka afera, a do tego dotyczy ona najbliższych mu osób.

Andrzej Kosmala, Krzysztof Krawczyk. Źródło: Youtube Wiadomości
Andrzej Kosmala, Krzysztof Krawczyk. Źródło: Youtube Wiadomości

Co jakiś czas w sieci można przeczytać kolejne kontrowersyjne wpisy mężczyzn. W ostatnim czasie Marian Lichtman opublikował treść SMS-a, którego otrzymał od menadżera Krzysztofa Krawczyka.

To nieprawdopodobne, jakiego SMS-a dostał przyjaciel artysty

Okazuje się, że Andrzej Kosmala chciał nieco zaszantażować członka zespołu Trubadurzy. Zdaniem Lichtmana, takie taktyki były wykorzystywane w komunistycznej Polsce.

"A więc jesteś biologicznym ojcem Krzysia. To będzie sensacja. Naprawdę tego pragniesz?" Krzysiek w grobie się przewraca!!!”

- brzmi treść SMS-a.

Jak myślicie, jest szansa na zakopanie topora wojennego przez tą dwójkę?

To również może Cię zainteresować: NIEPRAWDOPODOBNE CO MIŁOŚĆ POTRAFI ZROBIĆ Z CZŁOWIEKIEM. PEWNA ZCHOROWANA STARUSZKA ZROBIŁA WSZYSTKO, BY UJRZEĆ SWĄ UKOCHANĄ, NIENARODZONĄ PRAWNUCZKĘ

Portal „Życie” pisał również o: PIERWSZA DAMA STANÓW ZJEDNOCZONYCH WYPOWIEDZIAŁA SIĘ NA TEMAT KRÓLOWEJ ELŻBIETY. PADŁY GORZKIE SŁOWA Z UST ÓWCZESNEJ PREZYDENTOWEJ

Jak informował również portal „Życie”: INTERNAUCI SĄ ZACHWYCENI TYM MINIATUROWYM DOMKIEM W ŚRODKU LASU. WNĘTRZE REZYDENCJI JEST ZASKAKUJĄCO PRAKTYCZNE. UROCZO, ELGANCKO I STYLOWO